Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok vagy meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok vagy meleg?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok, de nem tudom eldönteni!


Olyan 14 éves koromig a lányok érdekeltek, mint érzelmi-szexuális értelemben is, majd utána a fiúk is elkezdtek érdekelni, de inkább csak szexuális értelemben.

Aztán olyan 18-19 éves lehettem amikor a lányok már egyáltalán nem foglalkoztattak, a fiúk viszont már érzelmileg is érdekelni kezdtek...


Viszont az utóbbi fél évben megint azt tapasztalom, hogy a lányok is foglalkoztatnak, de leginkább érzelmileg, szexuálisan annyira nem, mint a fiúk, és azt érzem hogy szerelmes tudnék lenni egy lányba, viszont az hogy szexeljek vele annyira nem izgató számomra...


Megjegyzem lánnyal csak egyszer volt szexuális kapcsolatom még 15 évesen, fiúkkal pedig volt több kapcsolatom is, viszont komolyabb párkapcsolatom még nem volt egyik nemmel sem!


Úgyhogy én szerintem biszex vagyok, de a fiúk érdekelnek leginkább, viszont mivel nem találok számomra megfelelő srácot, így a lányok felé fogom venni az irányt, annyi gyönyörű lány van manapság... Mit gondoltok?


Mert ha homoszexuális lennék, akkor a lányok egyáltalán nem érdekelnének, teljesen hidegen hagynának?


Köszönöm a segítséget!


2020. ápr. 9. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biszex
2020. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bi
2020. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bi,de idövel eldöl melyik jobb neked..mutatsz magadrol képet?
2020. ápr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Ha dugni szeretnél vagy téged dugjanak ,meleg vagy ,ilyen egyszerű. Az igazi bisek ezt kihagyják.
2020. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te önmagad vagy. Az írásod alapján inkább meleg, mint bi, de ezzel semmi gond nincs. Az, hogy milyen szexuális beállítottságú vagy, azt az dönti el, hogy kikhez vonzódsz testileg. Ha a nők nem igazán érdekelnek testileg, akkor meleg vagy, vagy enyhén bi. Simán vannak olyan esetek, hogy meleg fiú szerelmes lányba, vagy heteró nő vinzódil érzelmileg egy másik nőhöz. Ez csak pár példa. Szóval a testi vágyat és az érzelmi vonzódást nem kell összemosni, mert lehet olyan, hogy egy meleg érzelmileg vonzódik egy ellentétes neműhöz és fordítva.:)
2020. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem is biromantikus vagy, de homoszexuális. Vannak olyan emberek akiknek a szexuális és a romantikus orientációja nem egyezik. Őket nevezzük kereszt orientáltnak. Valószínűleg te is ebbe a csoportba tartozol ;D
2020. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat!


Egyébként az történt, hogy szerelmes vagyok egy lányba, bár csak látásból ismerem, még sosem beszéltünk, de teljesen beleszerettem. Nem tudom, hogy mit csináljak, próbáljak -e vele ismerkedni vagy sem, mert előtte sosem volt ilyen, hogy lányba ennyire beleszerettem volna... Mit tegyek?

2020. ápr. 11. 08:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy a testi része is működne, akkor próbáld meg. Ha együtt lesztek, nem lesz hiányérzeted? Itt a fiúkra gondolok.
2020. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, nem tudom, jó kérdés.

Az a helyzet, hogy már elég régóta nem találok magamnak olyan fiút, aki tetszene egyáltalán külsőre... eléggé válogatós vagyok.

2020. ápr. 11. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!