Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy mégis mi a szexualitásom és már kezdem nagyon rosszul érezni magam?

Figyelt kérdés

Mindkét nem érdekel, ezért gondoltam úgy hogy esetleg biszexuális vagyok, de közben mégis van benne egy kis hiba... Fiúknál inkább a kapcsolat része érdekel, a szex nem igazán és kicsit taszít is a férfiasság látványa ha ezt így ki lehet fejezni... Ezzel szemben a lányoknál pont fordítva érzem, érzelmileg kötődni nem tudnék, viszont testileg pedig igen is vonzanak. Nem tudom ez mennyire érthető, biztosan nem normális.


18/L



2020. ápr. 15. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

fú, hát nem vagy egyszerű helyzetben 🙈 szerintem próbálj ki mindent, tapasztald meg és majd eldől, hogy mi az "irány" 😊 ezt úgy is csak te tudod eldönteni.

21L

2020. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ilyen vagy

ez van, szerintem bi

ez nem baj, szerintem ha valaki akihez közeledni bróbálsz ezt nem érti meg, akkor amúgy se működne a kapcsolat/szex

2020. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biszex vagy ez tény. Vannak mások is ezzel így, érzelmileg csak az egyik nemhez tudnának kötődni, de szexuálisan csak a másik nem vonzza. Nem egyszerű ilyenkor a kompromisszumot megtalálni, de nem lehetetlen.

Fiatal vagy még, fedezz fel minél több mindent az életben és fogadd el magad!

2020. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Biszex vagy ez tény. Vannak mások is ezzel így, érzelmileg csak az egyik nemhez tudnának kötődni, de szexuálisan csak a másik nem vonzza."


Pont ezt nem nevezik biszexuálisnak. A kérdező valószínűleg keresztorientált. A leírtak alapján homoszexuális, de heteroromantikus. Ha szexuálisan taszul a férfiaktól, akkor nem lehet biszexuális.

2020. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
heteroromantikus biszexuális vagy szerintem
2020. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne érezd rosszul magad, nincsen kialakult szexualitásod. Feltehetőleg lánytársaságban többet voltál, mint fiúban, ezért otthonosabban, lazábban érzed magad hasonló neműek társaságában. A valóságban szinte minden belefér a normalitásba.
2020. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én fiúként ugyanigy vagyok a saját nememmel én bi-nek tartom magam.19/f
2020. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit előre szaladva, ha nem változik a szexualitásod: olyan férfivel alapíts családot, aki nyílt szexuális téren és megengedi neked a szexet egy másik lánnyal vagy benne van egy hármas szexben.
2020. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!