Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A fiúkat/férfiakat nem zavarja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat/férfiakat nem zavarja,ha egy lány/nő biszexuális? (Általánosságban)

Figyelt kérdés
Tehát,ha összeakar jönni egy srác egy lánnyal,de a lány bevallja neki,hogy amúgy biszexuális,mindkét nem érdekli.
2020. júl. 8. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Általában nem zavarja max. a kőprűd fickókat. A többségnek inkább felcsillan a szeme, hogy hóhó itt akkor hármas is benne van a pakliban +1 nővel.
2020. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Pasija válogatja! Van akit igen, de van akit nem zavar. Az utóbbiak vannak többségben. Velem együtt!
2020. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyik barátomat sem zavarta,hiszen elmagyaráztam,hogy e nem azt jelenti, hogy egyszerre mindkét nemmel kavarok.
2020. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Zavarja őket általában.
2020. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Engem annyira zavarna, hogx minden csajjal való ismerkedést ezzel kezdtem. Hogy biszexet ne, mert nem akarom.

De ezzel egyáltalán nem számítok átlagosnak. Szerencsére már nem érint az ismerkedés... De akkor is számít. Nem prüdéria, hanem egyszerűen nekem nem nőies az a csaj aki puncit nyal. Ahogy az a pasi se férfias aki farkakat szop.

2020. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akinek van esze, az tudja, hogy a bi dolog nem azt jelenti, hogy egyszerre kell neki mindig nő és férfi is. Szóval engem kicsit sem zavarna.
2020. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt ilyen kapcsolatom. Egyáltalán nem zavart :)

26F

2020. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar

F

2020. júl. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A férfiak számára általában vonzó fantázia a leszbikus szex :)
2020. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!