Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak nekem tűnik úgy, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy a fiúk/férfiak jobban szeretnek szopni, a lányok/nők meg nyalni?

Figyelt kérdés

Nagyon jellemző az oldalon, hogy fiúk/férfiak izgatottan írnak a szopásról, hogy mennyire szeretik, mennyire jó érzés csinálni... Női oldalról alig-alig. A nyalás annyira nem téma, de beszélgettem pár itteni biszexel, és mind azt mondták, hogy lányként jobban szeretnek puncit nyalni, mint farkat szopni.

Miért van az - ha így van egyáltalán -, hogy a legtöbben a velük azonos neműeket jobban szeretik orálisan kényeztetni?

Férfiak miért szeretik jobban a fszt? Nők meg a puncit?

(Olyan férfiakra és nőkre kell itt gondolni nyilván, akik mind a két nemhez vonzódnak.)



2020. júl. 27. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ez hülyeség
2020. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Hat en tuti csak nyalnek ejjel nappal :D szoval ram nem igaz
2020. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
en meg sosem csinaltam fiunak :D csak elkepzeltem :) lanynak viszont mar igen es az nagyon izgato volt :)
2020. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem szoptam farkat, de vágyom rá. De puncit nyalni is imádok, szerintem kb ugyanazon a szinten lehet nálam vágyként.
2020. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Én férfi vagyok, csak a nökhöz vonzódom, de érdekes, hogy szép transzikhoz eljárok néha, mert orálisan imádom őket kényeztetni. Egész más a kettő. Nyalni is imádok, de az nem annyira sokrétű. Van egy lukacska, meg egy pici csikló, aztán nyalogatod. Ennyi.

A szopás egész más. Annak van egy min. 15 centis kiterjedése. Húzgálni lehet rajta a bőrt. Puszilgatni, nyalogatni, + ott vannak még a golyócskák is. Sokkal több mindent lehet csinálni a farkincákkal mint a puncikákkal. A farkincákat lehet egy kicsit kínozni is. Volt már, hogy üvöltött a gyönyörtől a kis transzi. Szóval más. Egész más élmény a kettő. Arról már nem is beszélve,amikor a szádba lövel a finomság, és utána a petyhüdt pálcikát tovább dédelgetni. Dicsérni kell, hogy eldurrant a kis drága. Ennyi a különbség.

2020. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5-ös "Ennyi a különbség" - na igen, erről beszéltem. Sok férfival beszéltem, akik úgy érzik, hogy a farokkal több a lehetőség, de szerintem ez csak abból adódik, hogy nem tudják mik a lehetőségek a puncival... Lányok mondták ugyanezt nekem, mint te fennebb, csak fordított esetben: van egy kemény farok, oszt nem tudják a le-fel huzogatáson és ki-be szopáson, puszilgatáson kívül mit csináljanak, ellenben felsoroltak egy csomó mindent, amit szerintük a puncival tenni lehet és nyilván jó érzés.

Szóval nézőpont kérédése.


A többieknek is köszi a választ, remélem mind biszexként válaszoltak - bár örültem volna, ha több olyan válasz jön, akik mindkettőt csinálták...

2020. júl. 28. 09:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Farokkal több a lehetőség és azért izgalmasabb néha, mert ritkábban adódik rá alkalom. Mégsem mondanám, hogy jobban izgatna a szopás, mint egy nővel együtt lenni.
2020. júl. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!