Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mitöl lessz valaki bi vagy meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl lessz valaki bi vagy meleg?

Figyelt kérdés

Én azt sem tudom, hogy hova tartozom. Elvesztettem az összes gyerekkori emlékenet egy műtét miatt. Azóta mindegy milyen nemű csak simogasson.

Utána meg görcsölök hetekig, hogy milyen gusztustalan vagyok.


2020. aug. 5. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ez elméletileg genetika. Szerintem is az. Én se választottam hogy bi legyek. De gyerek korom óta éreztem hogy valami nem stimmel. És ja. Szerintem nincs okod a pánikra.
2020. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Genetika szerintem is. Én már általános iskola végén éreztem hogy biszex vagyok.

N

2020. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Úgy születünk.
2020. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is genetika. Én például mindenféle testi élvezetet szeretek,mindegy,hogy férfivel,vagy nővel.Ez mindig is így volt.F.
2020. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Nem genetika... a genetikát azok emlegetik akik nem képesek még maradéktalanul elfogadni saját magukat és "nem tehetek róla így születtem"-mel takaróznak. A szexuális- és személyiségfejlődés során alakul ki mindenkinek a szexuális preferenciája, ki-ki hetero, bi, vagy éppen meleg/leszbikus vagy éppen fetisiszta, BDSM kedvelő lesz. Az okok mindenkinél sokrétűek, nincs univerzális válasz.

Akármi is az oka a legfontosabb hogy fogadd el magad! Ez vagy te, a vágyaiddal együtt. Másoknak is vannak hasonló vágyai. Amíg harcolsz saját magaddal, lelkifurid van addig sosem leszel teljesen boldog!

2020. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!