Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Titeket mennyire izgatna egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire izgatna egy "töris szerepjáték"?

Figyelt kérdés
21éves passzív srác vagyok, olyasmire gondolok h töris szerepbe képzeljük el magunkat, pl görög nemes és a rabszolgája, vagy egy viking és egy kifosztott falu lakosa meg ilyesmik...

2020. aug. 23. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
🤣🤣🤣
2020. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Egyáltalán nem.
2020. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nah mivan sok volt a Vikinges sori nézés? 😂
2020. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen, de csak korhű jelmezekkel.
2020. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről én is szoktam fantáziálni, hogy római rabszolgapiacon megvásárol egy patricius, akit aztán a villájában csupaszon kell szolgálnom ilyen-olyan módokon s néha a vendégeinek is kölcsönad hadd élvezkedjenek :D
2020. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fantáziáltam már ilyenről( ókor, középkor). Az öltözékük különösen

érdekelt.

2020. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovpet ***** válasza:
100%
Jó kis első éjszaka joga? :)
2020. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen szempontból szerintem az ókorban lehetett a legrosszabb rabszolgának lenni, mert ott előfordult simán, hogy szexuális célokra is használták őket. Különösen az ókori rómaiak voltak híresek egyrészt a szexuális szabadosságukról, másrészt hogy a rabszolgáknak nem voltak különösebb jogaik. Ott tényleg előfordult, hogy egyes rabszolgákat időnként prostituáltként dolgoztattak, vagy mondjuk egymással kellett csinálniuk a nézők szórakoztatására. És ez persze a férfiakra is vonatkozott, hiszen a biszexualitás eléggé elfogadott volt, ezért aztán férfi prostituáltakra is ugyanúgy volt kereslet, mint nőkre. Ráadásul a rabszolgák általában izmosak voltak, jól néztek ki, ami még inkább kívánatossá tehette őket az ez iránt érdeklődő közönség körében. Mondjuk rossz persze elsősorban azoknak a rabszolgáknak lehetett a dolog, akik alapból a nőkhöz vonzódtak volna, mégis folyton csak férfiakkal közösülhettek. Akik maguk is melegek voltak, azok elképzelhető, hogy élvezték, amikor homoszexuális orgiákon kellett részt venni, vagy mondjuk egy jóképű pasi kikölcsönözte őket egy körre. :)
2021. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!