Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Maszturbáltatok már iskola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbáltatok már iskola táborban? Nektek fürdőruhában mennyire látszik a szerszámotok?

Figyelt kérdés
En igen. Vagy csak en csinalom ezt😂😅 Fiú

2020. aug. 24. 11:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Anno igen. Sőt életem első fura élménye egy táborban volt. A WC-n szopott le egy srác :P
2020. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Ja és a strandon szerintem ha hason fekszel elő fordul mindenkivel hogy feláll...
2020. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1 Azta nagy dolog lehetett. Hány éves voltál akkor?
2020. aug. 24. 11:08
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

igen masztiztam táborban egyedül is és osztálytársammal együtt/egymásnak is

nekem nagyon látszik, mert húspéniszem van

2020. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2 igen amugy

4 Neked is jo elmenyed lehetett.

2020. aug. 24. 11:15
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Persze, előfordult táborban zuhanyzásnál. Még félig merev voltam, amikor az egyik srác elhúzta a függönyt, mert jött volna fürdeni ő is és azt hitte az a zuhanyzó szabad. Akkor 14 éves lehettem, szóval 10 éve volt már.
2020. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
mi a táborban ,az összes fiu bejött egy szobába es mindneki masztizott..verseny volt ki megy elöbb el..volt egy osztalytarsam ,iszonyu sok spermat lött ki,tele lett a hasa..fuu d ejo volt
2020. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Igen, este lefekvés után a szobában rendszeresen előjött ez a maszturbálás téma. Egyik este az lett a szövegelésből, hogy "bizonyítsd be hogy tudsz maszturbálni" és "úgysem mered most megtenni", "hú de jól esne most", stb. Mindenki állította, hogyha a másik megtenné, akkor ős is kiverné. Aztán a feszélyezettségünket leplezendő, sikamlós poénok és nagy röhögések kíséretében mindenki megmutatta a többinek, hogy mennyire kanos. Először csak a sátorozó pizsamán át, majd egymás bemutatóiból bátorságot merítve a pizsit levéve nyíltan is. Végül egymás előtt egyszerre vertük ki mindnyájan az egész szobában.

Fürdőruhában normálisan nekem átlagosan domborodik. Ha viszont feláll akkor elég jól kivehetően rajzolódnak ki rajta a részletek.

2020. aug. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Sajnos a fürdőruhában ez mindig gond, főleg, hogy mikor merevedik, valahogy nem érzem sokszor, hogy egy lazább fecskéből kifordul, és ez hozott már kellemetlen helyzetbe.
2020. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy maszturbáltam már táborban. (Ahogy jó néhányan a válaszolók közül, úgy csináltuk "többesben" mi is.) Szerintem a fiúk elég nagy százaléka kiverte már táborban vagy kiránduláson.

Ha feszes fecske úszónadrágot veszek fel, abban elég konkrétan látszik a formája.

2020. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!