Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiú vagyok de néha lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok de néha lánynak érzem magam akkor mi lehetek?

Figyelt kérdés

Eddig nem igazán figyeltem oda ilyesmire. Nem is akartam gondolni arra hogy lány lennék e. Kisebb koromba általános iskolába vagy ovodába párszor megkaptam hogy mért olyan az ülésem mint a lányoké nekem ez volt a kényelmes nem is foglalkoztam vele.Kis koromba szerettem a lányos dolgokat de a szüleim mivel fiuként neveltek ez a lányos dolog igy elhalványult nálam. Most 19 éves vagyok egyre töbször látom magam lányként ha álmodok nem fiúként látom magam,kezdem hülyén érezni magam de ha bele gondok az jó. Nagyon fura. Utánna néztem ennek nagyon sokan vannak kérdésekkel sztorikkal de még is nem találom a megfeleő választ. 17 és 18 éves koromban egészen eddig aszittem biszex vagyok de lehet hogy nem mivel csak ha bele gondolok milyen lenne fiuval csak lányként látom magam akkor is. Lett egy haverom vagyis inkább Barát és egyik nap megkérdezte tőlem hogy fura a mozgásom kicsit nőies néha és még mindig olyan az ülésem és viselkedésem egy egy pár apróbb mozdulatom. Amit elkezdtem figyelni és rá jöttem hogy tényleg pedig észre se vettem magamon. Most keresgélek és azon vagyok hogy megtudjam van e más is így?

Egy egy mozdulat vagy viselkedés ami nem szándékos vagy gondolat ami nőies. Egyre jobban érdekel a dolog egyre jobban vágyok arra a nem re de gáznak érzem a dolgot. Ugyan ugy meg szerelek dolgokat dolgozok férfi munkát végzek ezzel semmi gond nincs de mégis fura az egész. Még suliba járok, próbálom vissza fogni ezeket a dolgokat ha nem figyelek rá nem sikerül sokszor bele feletkezek. Van amikor ugy vagyok hogy nem érdekel ha valami fura nekik akkor had legyen nem érdekel.

Igazábol erről senki nem tud a családomban mert furcsa lenne ha elmondanám nekik. Ha van még valaki ugyan így az irjon privátba lécci szívesen beszélgetnék.



#fiú #lány #biszexualitás #Mi vagyok én? #Fiú vagy lány vagyok? #Fiú vagyok de lánynak érzem magam
2020. szept. 20. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A firfiséggel hogy állsz? Mennyire természetes, hogy fiú vagy?

Lehet, hogy mindkettőnek magas százalékkal érzed magad.


Ha érdekelne a segítségem, privátban válaszolj.

2020. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Mindenképp indulj el ezen az úton :) Kezdd azzal, hogy crossdresserkedsz; menj el és vásárolj magadnak női ruhákat, fehérneműket, cipőt, sminktermékeket és kezdd el növeszteni a hajad. Keress egy énektanárt, aki megtanít téged magas hangon beszélni (mint Natt a YouTube-on). Mellette pedig járj rendszeresen pszichológushoz, aki irányt mitat neked, hogy érdemes-e elkezdened a nemi átalakulást és erőt ad, hogyan kezeld azokat a helyzeteket, amikor támadnak emiatt.


Sok sikert :) És semmiképp se nyomd el magadban a vágyaid!

2020. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Pszichológus, pszichiáter. Súlyos szemèlyisègzavar. Szakember tud segíteni. És senkinek ne hidd el hogy ez normàlis. Csak azok mondanak ilyet akik hasonló módon defektesek.
2020. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

Vagy személyiség zavar, de kétlem, szerintem rossz testbe születtél. Azaz trans vagy, át kell idővel operáltasd magad nővé, hogy jól érezd magad a bőrödben.

Nézz utána neten

2020. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki lepontozza a pszichiátert ajánlót:

ha transz vagy (ami ebből nem dönthető el), akkor is hasznos a pszichiáter, ha nem vagy az, akkor is.

2020. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

"És senkinek ne hidd el hogy ez normàlis."


Na ne hülyéskedjünk már. Nem arról van szó, hogy pedofil vagy nemi erőszaktevő lenne, aki életeket nyomorít meg. Könyörgöm, a vágyával senkinek sem árt. Tegyük fel, hogy szembe jön veled az utcán, mi fog történni? Max. nevetsz rajta egyet vagy elnézel máshová, illetve lesz egy jó témátok a haverokkal a sörötök mellett.


Ellenben ha nem éli meg, akkor egész életében frusztrált lesz, mert haláláig érezni fogja, hogy valami hiányzik az életéből. Igazad van, hogy szüksége van pszichológusra, de nem azért, hogy "kigyógyítsa" - ez nem betegség. Ez olyan, mintha imádnád a dobos tortát, de mivel társadalmilag nem elfogadott, ezért pszichológushoz küldenek, hogy "kigyógyulj a betegségedből". Pszichológus azért kell, hogy megtanulja megvédeni magát és az önbecsülését a hozzád hasonló emberektől, akik támadnák őt.


A kérdezőnek úgy lehet teljes az élete, ha megéli a vágyát és lányként él, mégha nem is állandó jelleggel. Én drukkolok neki, hogy fel merje vállalni önmagát.

2020. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Úgy lehet teljes az életed ha egy szakember helyére teszi benned a dolgokat és annak fogod magad èrezni ami valójában vagy, aminek születtél.
2020. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"És senkinek ne hidd el hogy ez normàlis."

Könyörgöm, a vágyával senkinek sem árt.


Nem azt mondta a 3-as, hogy ért valakinek, hanem hogy nem normális.

Én nem állítom, hogy 3-asnak igaza van, de azt igen, hogy te félreértetted.



"A kérdezőnek úgy lehet teljes az élete, ha megéli a vágyát és lányként él, mégha nem is állandó jelleggel."


Ezt ennyi alapján kijelenteni botorság. 10 sorból ne akarjuk megmondani, hogy egy másoik embernek mitől lehet teljes az élete.

Én azt gondolom, járjon utána, igen, járjon el pszichológushoz, hogy letisztuljon a fejében, mit is érez, mi is az ő útja.

(Ahogy 7-es is mondta, akit annyiban pontosítanék, hogy nem a szakember teszi helyre, hanem ő maga teszi helyre egy szakember támogatásával.)

2020. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"nem normális"

És, számít az, hogy normális-e vagy sem? Egy kicsit visszanézve a történelmünket, akárhányszor meghatározták törvényekkel, szabályokkal, hogy mi a normális, mindig az sült ki belőle, hogy az emberiség két részre szakadt, ráadásul egymás ellen is lettek uszítva, aminek az volt az eredménye, hogy vér folyt és ártatlan emberek milliói haltak meg.


És ha azt hiszed, hogy nem tudom, miről van szó, nos, én is pontosan ugyanebben a cipőben járok. És nem azt szeretném, hogy ez el legyen fogadva vagy hogy ez legyen a normális. Egyszerűen csak azt szeretném, hogy ne bántsanak amiatt, hogy ilyen vagyok, vagy ne érjen hátrányos megkülönböztetés (például hogy nem adnak ki nekem egy albérletet, vagy kirúgnak a munkahelyről, ha ez kitudódik). De még ezt sem sikerül elérni.

2020. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

9

Sajnálom hogy ezzel élsz együtt. De ez akkor is egy lelki betegség amit kezeltetni kell.

Egy mániás depresszióst sem vesznek fel sehova ha nem kezelteti magát és nem tünetmentes.

De ha vitatod hogy ez betegség akkor kérdezz meg egy pszichiátert.

2020. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!