Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, szoktatok szexchatelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szoktatok szexchatelni más csajszikkal?

Figyelt kérdés
23/l

2020. okt. 25. 11:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem.

Egyszer gabalyodtam erotikus levelezésbe egy lánnyal (tőlem sokkal fiatalabb, én majdnem 40 vagyok), és az elég izgalmasra sikeredett....

Sajnos vége lett, ugyanis egyszercsak nem tudtam belépni többet az accountommal. :(

De ennyivel ennyi.

(és most nem is akarok csevegni senkivel)

2020. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

mindössze azért kérdem, mert nem csináltam még. Nyáron egy buliban összejöttem egy szép lánnyal (csókoloztunk csak), de igazából mindkettőnknek van heteró párja.

Nemrég felkeresett, külföldön él, tehát a tali ebben a helyzetben ami most van nem megoldható, emiatt kérdezte, nincs e kedvem kicsit izgis dolgot csinálni neten keresztül... emiatt várom a tanácsokat. :)

2020. okt. 25. 11:13
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer akartam teret adni ennek a fantáziámnak, el is kezdtem beszélgetni egy jóval fiatalabb lánnyal, de hamar meggondolta magát. Pedig azt mondta, nem zavarja, hogy idősebb vagyok.
2020. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ó, hát akkor hajrá:)


Ha jó a fantáziátok, jól írtok, és megfelelő a vizuális képzelőerőtök, akkor nagyon klassz tud lenni👍

2020. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
szoktam ;)
2020. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
ezekkel nincs gondom :)
2020. okt. 25. 11:19
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam pasik szokták erőltetni a szexchatet.
2020. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
ez mondjuk igaz, de itt látnánk egymást, ha jól értettem
2020. okt. 25. 11:33
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám szokásnak, de csináltam már párszor és sokkal jobb, mint pasival. :)
2020. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam már, ugyanebből az okból. A koronavírus miatt nem tudok találkozni vele, de nagyon kipróbálnám. Sose voltam lánnyal még. Ezzel a csajszival többször találkoztam de csak nyilvános helyeken és csak csókoloztunk eddig. Külföldön él. Egy ideig még csak csacsogtunk messengeren, de legutóbb már kamerán is láttam. Láttam meztelenül is, ő is engem. Izgi volt, látni is, meg az is hogy nézett.

Valószínüleg nálad is ilyesmi lesz

2020. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!