Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy esne ha a párod bejelente...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne ha a párod bejelentené, hogy ma este xy-nál alszik örömszerzés céljából, mert megkívánták egymást? Miért akadnál ki?

Figyelt kérdés

Sokan élnek nyitott kapcsolatban, a többi valószínűleg el sem hinné, de mikor igen, őrjöngene, szakítani akarna, akkor haza se jöjjön a másik.


Le tudnátok írni hogy ez miért zavarba ennyire? Sokan csalják a párjukat, nem győzik elhazudni, eltitkolni, mivel tudják, hogy ez a hiszti lesz a vége? Miért ne lehetne legalább a másik őszinteségét értékelni?


2020. nov. 1. 14:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Kategória nem fontos, hetero, meleg, stb párokat ugyabúgy kérdezem.
2020. nov. 1. 14:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mehet, csak vigye a cuccát is. Leírtad, sokan élnek nyitott kapcsolatban, de én nem. Ha ezt akarja, akkor keressen hozzá partnert.
2020. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Monogám vagyok, nekem egy kapcsolat két emberről szól, így megmondanám neki hogy oké, de hozzám már ne jöjjön vissza. Nincs baj azzal ha nyitott kapcsolatot akar, de akkor nem illünk össze, mert én nem erre vágyom.
2020. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is monogám vagyok. Ha valamilyen úton módon mégis belemennék abba hogy dugjon mással, akkor sem aludna ott. Az már nem csak testiséget jelentene.
2020. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

A monogám kapcsolatot részesítem előnyben. Ettől függetlenül, ha feleségem a barátnőjével szeretne nyalakodni, aludni, nem gördítenék akadályt elé. P**át nem tudok neki adni, ahogy ő se tud nekem f***t. Így közölném vele, hogy én még megyek pasizni.

Lehet lepontozni!

2020. nov. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De ahhoz hogy faszt kapj miért kellene együtt aludni valakivel?
2020. nov. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha én nem kefélek félre ő se tegye.

Ha xy-lány akkor miért nem hármasozunk?

Ha faszi akkor velem mi a baj? van szája ne csak veszekedésre hasznalja!

2020. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van valami amit nem kap meg Ithon akkor oké, megyek és én nézem.! Semmi probléma.

Ha ott akar tölteni egy egész estét egyedül, vigye a Mosást is.

De ezzel tisztába van párom.

Így voltunk már hármasozni.

2020. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!