Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol érdemes ismerkedni fiúkkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni fiúkkal akik nem kamusak?

Figyelt kérdés
Állandóan eltűnnek és mindig csak ígérgetnek nem tudom mi értelme ennek.

2021. jan. 2. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
És rólag mit lehet tudni?
2021. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, rám már itt is írt olyan, aki nem kamus és fogunk is talakozni. Persze van sok kamus is, szűrni kell. Vagy lehet más ok miatt nem akar találkozni, s a helyett, hogy mondaná miért, eltűnik.
2021. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Azért ne vegyük egy kalap alá azt, aki bátortalan, vagy meggondolta magát azzal, aki "kamus". Olyan jó szó ez, hogy "kamus", mindenkire rá lehet húzni, aki nem felel meg 100%-ban... közben meg a többség dehogy kamus. Lehet, hogy miután kiverte a bránerét, már a pasizás gondolatától is a rémület fogja el, de ettől még ő valódi ember, nem kamuzott semmiről, csak még távol áll attól, hogy elfogadja magát, és ami álló cerkával vonzotta, az most nem.

De gondolom, te meg maga a tökéletesség vagy, akinek soha semmiben nem változott a vágya vagy véleménye, és egyszer sem fordult elő veled, hogy az elsőnem jó ötletlek tűnő találkozó mégsem annyira nyerő ötlet.

2021. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Van olyan aki nem kamus a neten?!
2021. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
#3, mi köze van annak az elfogadáshoz, hogy miután könnyítettél magadon utána nem vonz a dolog fiuval, én is ugyan igy vagyok vele, már elegem van ebből az elfogadásos dumából, mit fogadjunk el ezen, ha utána hányinger jön ránk akkor ez van, attól függetelenül még nem kell okoskodni, hogy tuti nem fogadjuk el magadat, személy szerint nekem ez így nagyon jó, most jelen pillanatban rosszul vagyok a gondolatától is, pedig pár órája nem így volt
2021. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha fiatal vagy s csak szopnál irhatsz..
2021. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha fiatal vagy nekem is.
2021. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlo cipoben vagyok mint a kerdezo.

25/f

2021. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 csak részben adok igazat. Azzal, hogy valaki meggondolja magát, önmagában nincs semmi baj. A baj ott kezdődik szerintem, ha mondvacsinált indokokkal bújik ki a találkozók alul rendszeresen; vagy arra se veszi a fáradságot hogy visszaírjon; vagy nem viszonozza a képcserét, holott ő volt az, aki felhozta; vagy törli magát egy szó nélkül, tilt téged, és még sorolhatnám. Úgy gondolom, az ilyen nyugodtan nevezhető kamusnak.
2021. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen és ezt eljátssza sokszor. Törli magát, majd elfelejti, hogy már írt és elkezdi újra, hogy küldjek még képet, meg mutassam meg magamat ott is. Persze, nem kamus egyáltalán! Ha meg elküldöm a pcsába még fel van háborodva. :D
2021. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!