Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sportolok együtt egy iskola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportolok együtt egy iskola társammal, ő 18 lesz, én 20.. az a probléma, hogy összejöttünk közös hokira,ő kiverte enyémet, én meg az övét, többször is de semmi több, mindkettőnknek vagy csaja, én ezidáig csak lányokkal szexeltem,szégyen érzetem van?

Figyelt kérdés
..mindketten élveztük, nagyon is..kb 1 éve óta 2-3 hetente biztosan meg csináljuk, beszéltünk róla, hogy ez nem normális, abban is ennyi és nem több, mindketten hatalmasat élvezünk, az is zavar, hogy neki kell legalább 50 perc hogy elélvezzen, nem tudom mi legyen? akinek an tapasztalat, irhatna róla..
2021. febr. 9. 16:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Megtettétek az első lépést a homárrá válás irányába.
2021. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Szakíts a barátnőddel, jobbat érdemel
2021. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Jogos, hogy szégyenérzeted van, elvégre megcsaltad a barátnődet.
2021. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
A #3-asnál a pont, amúgy meg azért is lehet szégyenérzeted mert biszex vagy és nem tudtad még ezt elfogadni magadban (ilyenkor tipikusan elő tud fordulni az un. "hárítás" jelensége, amit bűntudat kísér).
2021. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Pasival is megcsalás, sajnálom a barátnőd. Ha van gerinced elmondod neki. Persze a biszexek úgyis le fognak szavazni hogy ilyet mertem írni.
2021. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
A megcsalás nem oké, de a biszexualitáshoz majd hozzászoksz
2021. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20%
ne legyél ostoba, nőzzél, az a normális, és ez után ne pampogjon nekem egyik selejtes se
2021. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
en pont igy voltam..mi is beszéltük,hogy csak haversagbol csinaljuk semmi extra..de aztan ráköttem,hogy nincs mit szégyellnem..mert jo volt nekem is neki is..szerintem a szex az jo,mindegy kivel csinalja az ember,ami jol esik az jol esik,legalább van tapasztalatom ebben is,meg neked is..késöbbiekben meg mar tudom mit hogy szeretek es azt csinalom azt kesz,szal ne aggod tu,ugyse kürtölitek nagyvilagba az ismeröseiteknek,max itt anonim kerdezted..ha valami érdekel még irj pv
2021. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Az hogy mennyi idő kell neki.... Nos nem mindenki gyorstüzelő.


Ami pedig téged zavar az az, hogy nem fogadtad el önmagad.

2021. febr. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Hagyjátok már ezt az elfogadást, meg hogy rá kell húzni mindenkire valami szexualitást. Ha élvezik, csinálják, nem kell itt rögtön azzal jönni hogy meleg vagy biszex... Kit érdekel?! Csináljon mindenki amit akar, nem kell itt behatárolni az embereket! Mindenki úgy él ahogy akar!

(Kérdező írhatsz nyugodtan, ha akarsz erről beszélni, nekem is volt nőm és közben haverral is csináltunk ilyesmiket szóval vágom a dolgot)

2021. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!