Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális szubként mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális szubként mennyi az esély hogy találok valakit?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk BDSM kapcsolatra vágyom
2021. febr. 10. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ... lehetne itt a számokkal játszadozni hogy a lakosság hány százaléka meleg/biszex, avagy hány százaléka tolerálja ha a partnere biszex. Meg azzal is, hogy hány százaléka nyitott a BDSM-re, avagy áll az egyik v. másik olyan oldalon amit keresel.

Viszont felesleges, mert NEM ettől függ. Hanem attól mennyire "mozogsz" olyan közösségben ahol nagyobb aránnyal vannak partnerek, mennyire vagy képes TENNI érte és hogy te mennyire vagy vonzó a potenciális partnereid részére. Hogy értsd, sok hetero ffi van akinek nincs párja. Nekik sem azon bukik el a dolog hogy az átlagostól eltérő vágyaik lennének.

2021. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Én pont subot keresek:)
2021. febr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem a szerepjátékot, téged mi izgat a bdsm-en belül?
2021. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Őszintén csináld, és akkor menni fog. Ha hazudozol meg alakoskodsz csak rosszat teszel magadnak is meg a partnereknek is. Jatsz nyitott kártyával. A zsák meg tálalja a foltját;)
2021. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!