Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek tegyem meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tegyem meg?

Figyelt kérdés

Szeretném el mondani az egyik legjobb lány barátomnak, hogy biszexuális vagyok. Azt tudom, hogy teljesen elfogadó és volt már, hogy rá kérdezett hogy meleg vagyok-e vagy biszex, de akkor le tagadtam. Már nagyon el szeretném mondani neki, csak félek, hogy ha neki el mondom akkor már nem lenne megállás és jönne a többi barátom és a családom, akik nem túl elfogadók és attól félek, hogy nem szeretnének annyira utána. Tudom kicsit paranoiás vagyok, de volt már, hogy pszihológushoz jártam mert az egyik volt osztálytársam folyton cukkolt és szorongásom lett. Nem szeretném ezt újra, most, hogy "rendben" az életem.


18F/Bi



2021. febr. 25. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem állsz készen arra, hogy kifelé is felvállald magad akkor ne. Inkább ezen kezdj el dolgozni és konzultálj előtte a tereapoddal.
2021. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond el, én is biszex vagyok, és nem tudom elmondani mennyire jól esett amikor először bevallottam valakinek. Elsőnek én is egy nagyon bizalmas barátommal közöltem, utána meg megjött a bátorságom mások előtt is felvállalni magam.
2021. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el,le maradsz róla és bánni fogod.
2021. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
El fogom mondani, nem bírom tovább, csak még nem tudom mikor, mert az sem mindegy. Kell egy jó helyzet amikor el mondhatom neki 🥺
2021. márc. 4. 00:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Én legalább három évvel azelőtt coming outoltam a barátaimnak, hogy az apukámnak, anyukámnak pedig máig nem. Pedig jóban vagyok vele, és nem is homofób, egyszerűen csak nem állok még rá készen. Ez teljesen normális. Csak haladj a saját tempódban, ahogy kényelmes. Az a fontos, hogy annak mondd el, akinek szeretnéd, és akkor, amikor megfelelőnek érzed.

Ha szeretnéd elmondani a legjobb barátodnak, gyakran gondolsz erre, és mindig ott van a dolog a nyelved hegyén, de valahogy sose jön ki, az valószínűleg csak a félelem, amit le kell küzdened, és utána hihetetlenül meg fogsz könnyebbülni. Ha megbízol benne, szereted, és biztonságban érzed magad vele, akkor nem lehet gond. Coming outolni szerintem az egyik legnehezebb dolog valaha, de utána olyan, mintha egy hatalmas súly került volna le a szívedről. Úgyhogy hajrá, csak bátran! :)

2021. márc. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm a kommented kedves utólsó! <3
2021. márc. 7. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!