Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ettől bi lettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől bi lettem?

Figyelt kérdés
Szóval úgy kezdődött, hogy szexcseteltem egy lánnyal. Nagyon felizgatott, olyanokat írt, sokkal perverzebb volt más lányoknál. Képeket is küldött. De kiderült, hogy meleg fiú. Bevallotta. Én már annyira fel voltam izgulva, hogy nem érdekelt és folytattuk, amíg el nem élveztünk. Utána undorodtam magamtól. Később megint megkívántam. Jobban játszotta a csajt, mint sok igazi lány. De amúgy nem vonzanak a fiúk, csak a lányok.

2021. márc. 31. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
2021. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Mindegy hogy mit csinálsz a beállítottságodon az nem változtat. Az van.

Ha csak a másik nemhez vonzódsz akkor heteró vagy. A leírtak alapján gondolom amúgy se a srácot képzelted oda közben.


Amúgy ha heteró vagy is lefeküdhetsz azonos neművel. Nem kell feltétlen vonzalom a szexhez.

De ugyan így biszexuális is lefeküdhet egész élete során csak ellenkező neművel.

Nem kell az ilyenekből nagy ügyet csinálni.

Ha élvezed és nem árt senkinek akkor csináld.

2021. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az van,hogy a fiuknak sokkal izgatobb a fantaziajuk ,ha lányként irjak,mint a csajoknak,,szokimondobbak,mint a ponos kur-vák olyanok..es a valosagban is jobbak odaadásban a szexben..ezert van ez..vonatkoztass el ettöl es élvezd,sztem mindegy mi van a lába közt ha jo...es is szoktam szexchatelni masokkal
2021. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

3-as pont ez az, nagyon izgatóan írt.

2021. márc. 31. 13:44
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Hihi, küld el a nevét privátban, énis akarok vele izgulni
2021. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ahh baby..szexéhes cicababa vagyok...
2021. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ettől nem lettél bi nyugi :)
2021. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ettöl meg nem leszel bi :) ilyet mar en is csinaltam :)
2021. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 cseppszi ***** válasza:
100%
Még nem de kezded felfedezni , hogy nem feltétlenül a társadalmi elvárásoknak való megfelelés tesz boldoggá. Ha segít valaki kiélni a fantáziád az még nem bi, de jó úton haladsz felé :)
2021. ápr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!