Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit javasoltok, hogy mondjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok, hogy mondjam két (gondolom heteró) haveromnak, hogy szeretném, ha ketten megdugnának? Milyen szavakkal, hogyan?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nincsen nyilvánosan biszex vagy meleg haverom vagy barátom. (sajnos összesen csak 3 fiú haverom van :/ és ezek közül tudtommal mindhárman heterók és egyikük sem tudja, hogy én biszex vagyok és ki akarom próbálni a passzív szerepet és ráadásul többesben)

És szeretném megkérdezni, hogy a 3 haveromból kettőt meg akarok kérni, hogy dugjanak meg.

Úgy értem, hogy az ameddig az egyik dugja a seggem, addig a másikat szopnám, és utána cserélnek.

És nem tudom, hogy milyen szavakkal, milyen környezetben, mennyire határozottan, mennyire célzottam kérdezzek rá a vágyamra?

És hogy egyszerre kérdezzem meg őket vagy külön-külön?

Mit javasolnátok?



2021. ápr. 3. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a javaslatomra vagy kíváncsi akkor sehogy nem mondod el nekik ha heterók, sem nyíltan, sem burkoltan, mert nem lesznek rá vevők és csak megromlik velük a kapcsolatod.

Ha ilyesmit keresel akkor meleg/bi pasit keress, velük meg nyugodtan kommunikálhatsz őszintén, hogy passzív meleg pasi vagy és 3-asra vágynál ahol középen vagy.

2021. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy. Sokszor a homofóbia pont abból származik, hogy a heteró pasik sokszor fenyegetve érzik magunkat, ha egy meleg szexuális céllal közeledik feléjük.
2021. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Azt írta: gondolom heteró.


Beszélj velük arról, hogy mit gondolnak a biszexualitásról. Nézd, én az őszinteségben hiszek, szerintem úgy a legjobb, ha az ember felvállalja magát. Ha valaki azért a barátod, mert egyezik vele a szexuális orientációd, az már régen rossz..

Tegyük fel: a barátod vagyok, te elmondod, hogy kipróbálnád milyen pasival. Ha nekem ez nem jön be, akkor attól még a barátom maradsz és kész.


Én így látom a világot, ez van. A homofóbia nem pálya és a kirekesztés sem :)

2021. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Mond el hogy biszex vagy, és szeretnéd kipróbálni a passzív szerepet. Mondjuk egy ivós estén.

Erre háromféleképp reagálhatnak.

Annyira homofóbok hogy megszakítsák veled a barátságot.

Nem homofóbok, elfogadnak, de heterok szóval közlik hogy köztetek nem lesz semmi.

Legjobb esetben meg kiderül hogy ők is biszexek, és felajánlanak egy hármast, ha ez a vágyad.

De óvatosan, ne nyomulj nagyon. Én hetero vagyok, van egy haverom aki elmondta hogy meleg, nem zavart egyáltalán, ugyanúgy a haverom.

De ha rám nyomult volna biztos hogy nem maradunk jóban, és lehet be is húztam volna egyet neki.

2021. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát, ahogy írjátok, egy próbát megér..

ha esetleg nem jön össze akkor keressek a neten 2 aktívot aki megdug vagy inkább élőben dugassam meg magam? ha igen, erre hol van lehetőség?

2021. ápr. 3. 19:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt is kalkuláld bele, hogy esetleg bukhatod őket mint barátot ha ilyet kérsz tőlük.
2021. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a 6-osnál a pont. teljesen random direktbe előállni vele, háát ...szerintem még ha esetleg fogadó készség is lenne akkor is lehet elhajtanának. Ha nagyon rájuk vagy kattanva egy ivászat alkalmával elkezdhetsz egyikkel flörtölni mintha csak vmi hülye poén lenne, aztán ha nem veszi az adást elütöd az élét azzal, hogy "értsd már a viccet" vagy ilyesmi. inkább néz szét neten, pl tinderen
2021. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg nekik ezt a kiírást
2021. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

lehet, hogy mondjuk egy sörözés vagy pálinkázás alkalmával kellene megkérdeznem, ahogy fent is írták :)

mondjuk elhívom őket magamhoz és ha benne lennének akkor még ott helyben is történhetne valami :P

2021. ápr. 3. 22:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Kezdd úgy, hogy a "gondolom heteró" haverjaidról kideíted, hogy milyen a hozzáállásuk a melegekhez, biszexekhez. Ezt esetleg egy közös piálás közben is kiderítheted. Ha nem elutasítók, akkor léphetsz tovább, hogy miképp fogadnák, ha egy meleg/bi srác kikezdene velük.

Csak így, lépésről lépésre tudhatod meg, hogy mit szólnának az ötletedhez, hogy ketten dugjanak meg. Természetesen csak akkor, ha a "gondolom heteró" barátaid, mint barátok fontosak a számodra. Ha nem fontosak, akkor csak durr bele a közepébe, de utána ne csodálkozz, ha egyedül maradsz.

2021. ápr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!