Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan lehet elérni ugyanazt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni ugyanazt az élvezetet magamnak? 24f

Figyelt kérdés

Pár éve voltam egy sráccal, aki prosztata masszázst adott nekem ami után olyan intenzívet élveztem és remegősen mint előtte és utána még sosem.

Több női partnerem is volt azóta, akikkel szex közben sosem tudtam elérni ugyanezt a remegős élvezést, saját magamnak is próbáltam előidézni de sosem sikerült.

Akkor a srác ajánlotta fel hogy legyen az az első lépés amibe beleugrunk, viszont azóta egy partnerem sem volt erre vevő.


2021. jún. 17. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy rezgő prosztata masszírozót. Nem olyan drágák, azok erre vannak kitalálva.
2021. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen csinálom neked ha te meg a farkammal játszol utána :) Amúgy magadnak szerintem sose ugyanaz. Hisz akkor figyelsz meg minden.
2021. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 csak ha bejön, nekem még nem sikerült vele igazából semmi 🤷‍♂️
2021. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se sikerült vele. Közel se olyan mint mikor valaki csinálta a kezével.
2021. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Persze hogy nem ugyan az, de attól még egy probát megér.
2021. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szokott sikerülni magamnak is. Szinte minden esetben, de azért nem mindig. És siker esetén sem minden elélvezés ugyanolyan intenzív.

Ebben a dologban sok múlik azon, mennyi időd van/szánsz rá, mennyire tudsz ellazulni, elengedni, mennyire vagy fáradt mentálisan és fizikailag, mennyire vagy tele, elég türelmes vagy-e vagy elsieted a tágítást és a megfelelő szög és intenzitás eltalálását, elegendő-e (magyarán rengeteg) a síkosítás, vigyázol-e arra, hogy ne harcold le időnek előtte a prosztatád túlzott stimulálással, hogy aztán már ne érezd a jót, csak kellemetlenül zsibogjon, és már ne tudj elmenni, csak kézi rásegítéssel.

Nekem egyébként a sima, rezgésmentes prosztatamasszírozó Nexus Glide jött be, épp tegnap élveztem tőle akkorát, mint még soha, pedig meg van már pár éve, de most megint rájöttem valami új okosságra. Mindenesetre ömlött belőlem az előnedv, aztán meg rengeteg sperma is jött.

2021. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat :)

Eddig sima vibrátorral és anál vibrátorral is próbálkoztam viszont nem értem el ugyanazt a hatást,

#6 Nexus Glideot fogom legközelebb valószínűleg kipróbálni, köszi :)

2021. jún. 17. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szeretek prosztata masszázst csinálni.
2021. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!