Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A férjem biszexuális és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem biszexuális és kiakarja élni ezeket a hajlamait, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Mindketten 30 évesek vagyunk, 6 éve vagyunk együtt, most mondta el, hogy biszexuális, és előttem inkább férfiakkal volt kapcsolata, passzív szerepben, és hogy most már, hogy 6 éve nem volt férfival, egyszerűen nem bírja, nem akar megcsalni, azért mondta el, hogy megtudjuk beszélni és rábólintsak. Állítása szerint nagyon szeret szopni és neki az nem lenne kielégítő, hogyha én megdugnám felcsatolhatóssal, mert neki egy igazira van szüksége és azt akarja hogy belé és a szájába élvezzenek.

Teljesen összetörtem, egyébként nagyon férfias, a házasságunk tökéletes, a szex is jó, mindemellett tényleg nagyon jó ember, jobbat nem is találhatnék nála, de én ebbe nem tudok belemenni.

Bánt az is,hogy éveken át ezt eltikolta előttem, azt hittem, hogy heteró, bár sokszor gondoltam arra, hogy biszexuális, pl. szex közben szopta az ujjamat, meg többször megujjaztam a fenekét, meg is kérdeztem tőle, hogy esetleg vonzódik-e a férfiakhoz, majd azt mondta, hogy ez nem jelent semmit és lelkiismeretfurdalásom volt, amiért meggyanúsítottam, most pedig kiderül, hogy tényleg biszexuális, sőt imádja a férfiakat.

Azt mondta, hogy én is lefeküdhetek férfiakkal persze, hogyha ezt neki is engedem, de én nem vágyom másra, csak a férjemre.

Esetleg még úgy benne lennénk, ha hármasoznánk, de az is csak egy másik biszexuális férfival menne, viszont ebben sem vagyok biztos, hogy menne nekem.

Attól is félek, hogy a férjem beleszeret másba,mivel másokkal szexelne. Vagy hogy engem kevésbé kívánna.

Vannak olyan nők, akikkel történt ilyen, vagy hasonló?

Illetve férfiak válaszát is várom, akik a feleségük mellett szexelnek férfiakkal, szeretitek ugyanúgy a feleségeteket? Ugyanúgy kívánjátok? Miben változott meg a kapcsolat?



2021. jún. 30. 02:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
95%
#60-as, jöjj össze a kérdezővel, úgy olvastam, hogy most éppen szabad. Elmondod ezt neki és később nem jön majd azzal, hogy “#dehátmiértnrmmondtael?”
2021. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
7%
Nincs olyan hogy biszexuális férfi! Azok is melegek csak így leplezik valós szexuális mivoltukat
2021. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
100%
Te már csak tudod.
2021. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság mostanában?Hogy alakultak a dolgok ha szabad érdeklődni?
2022. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!