Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk lányok! Nektek mi volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok! Nektek mi volt a legdurvább szituáció/hely ahol volt kalandotok és hány évesen?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a legdurvább szerintem az volt, amikor nyaraláson 2 részeg csaj jött oda hozzám, hogy mennyire bejövök nekik, meghívatták magukat piára, aztán a tengerparton mindketten kielégítettek orálisan :)
2021. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
egyszer egy balatonparti nyitott öltözöbe jött be egy srac mikor epp full meztelen voltam. :D akkor kiment aztan meg olyan veletlen volt hogy en mentem be tök veletlenül hozza mikor öltözött. azt mondta öltözhetünk együtt öt nem zavarja :D hat lett mas is belöle xd 23 voltam.
2021. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Ez jó ez tetszikxd

És jó volt?😁

2021. júl. 13. 05:33
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Egy esküvőn egy alacsony, izmos, jóképű pasi folyton megjegyzést tett rám. Melegezett kb. Aztán mikor elmentem WC-re akkor jött ő is. Bent lesmárolt majd leszopott. Azt hittem ennyi lesz. Azonban amikor később újra elmentem WC-re akkor újra jött a srác is és hozott gumit. És kérte, hogy dugjam meg mert van szobája bérelve hisz külföldön élt így szobát vett ki a hotelbe aminek az éttermébe a buli volt. A srácnak 23cm farka volt és 165cm magas volt. Szóval a kis ember nagy bottal igaz. Viszont full passzív volt. :) Hát ez a legdurvább storym. Amúgy iszonyat jóképű volt és mint kiderült Németországban feleség és gyerek várta. :D Ezt utólag tudtam meg hisz beszélgettem róla a férjjel aki ismi. A felesége öccse volt :) Még jó hogy nem mondtam miért érdekel ki volt :D
2021. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 ez izgató🥵
2021. júl. 13. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
3, aha eletem egyik legjobb elmenye volt, csak spontan :D
2021. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!