Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ma a haverom rávett, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a haverom rávett, hogy legyek passzív, mert még soha nem dugott Engedtem, hogy betegye tolt rajtam 5öt vagy 6ot és el is ment...de elötte magyarázott, hogy hogy megfog tömni Szerintetek gáz? A vicc, hogy ő ezzel meg volt elégedve..

Figyelt kérdés

#első #Haverikapcsolat
2021. aug. 3. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát elég nagy gáz ha valaki pár lökés után elspriccel, ilyenkor kell ismét szerepet cserélni és neked megmutatnod neki mi az igazi dugás 😂
2021. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 en gumi nelkül 30-35percet is birok, de ő kb 15perc utan kifarad szóval utánna már csak veri nekem
2021. aug. 3. 18:19
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem gáz, hanem egy probléma kettőtök között, amit meg kell beszélnetek egymással és valami olyan megoldásra próbáljatok jutni, hogy a szex mindkettőtöknek élvezetes legyen. ;)
2021. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem dugott, akkor miért lenne gáz? :D
2021. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az a gáz, ahogy a "haverodról" beszélsz a háta mögött :D
2021. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy első dugàsként gàz!

Anno én is így jártam, annyira izgatott a dolog,hogy megdughatok végre egy srácot,hogy majd készültem csupán a feneke làtvànyàtól! Ma viszont akàr egy óràn át is képes vagyok dugni !

Szóval adj a dolognak esélyt,ne itélkezz elsőre!

2021. aug. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Kanos volt és ilyet mondott. Ebben semmi gáz nincs, sőt vannak akiket az ilyen, hasonló mondatok felizgatnak.


Első teljes aktus volt a részéről, ha jól értem akkor veled veszítette el a szüzességét. Egyáltalán nem gáz, ha gyorsan elsült. Idővel majd megtanulja kontrollálni.


Ő kifárad negyed óra után, amiről nem tehet. De az is lehet hogy csak megunja.


Ami viszont már gáz, hogy barátnak hívod magad, neked adta a szüzességét, te pedig agyilag zokni módon kezeled a helyzetet, plusz sikeresen ki is beszéled a pasit a háta mögött, aki veled veszítette el a szüzességét. Ezen el kellene gondolkoznod, hogy mi is a barát fogalma.

2021. aug. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 cseppszi ***** válasza:
100%
Az a gáz leginkább ha itt vége is van a dolognak és úgy hagy beizgatva és kielégületlenül
2021. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 sandrisbp ***** válasza:
88%

szerintem ha neki ez volt az első anális élménye, nem gáz és nem is jelent semmit, csak azt hogy nagyon izgatta a dolog már rég, és nagyon kívánt téged.... lehet, hogy később hosszú ideig is bírja majd.

én pl. általában elég sokára megyek el, de amikor egy srác, akit nagyon kívántam és akiről egyáltalán nem tételeztem ezt fel, a szemével behívott egy wc-be és a pisszoárnál rögtön letérdelt és bekapta a farkam, azonnal elsültem - se előtte, se utána nem történt velem ilyesmi- és később negyed óráig is szophatott, mire elmentem.

2021. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9

Azóta is ilyen 2perc a rekordja, de nekem tetszik, mert jó sok jön belőle;)

2021. aug. 23. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!