Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha már tényleg nagyon ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már tényleg nagyon ki szeretném próbálni hogy milyen érzés leszopni valakit, akkor érdemes emiatt felkeresni egy shemale-t arról a bizonyos weboldalról?

Figyelt kérdés

A netes találkákban nem bízom, itt semmi se biztos, az adatairól az ember hazudhat, képeket lophat az ember, az is lehet hogy akivel beszélgetek nemi fertőzött, az is lehet hogy bdsm-s, az is lehet hogy ki fog rabolni, megkésel vagy bármi. (igen, bízok az emberekben és optimista vagyok)

Ez pedig bár pénzbe kerül, de nőies testük mellett mellük van, azt kapom amire számítok, megbízható, a fentiekből erre semmi se igaz, ti mit tanácsoltok?



2021. aug. 5. 20:49
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Azok nem fertőznek.
2021. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Menj nyugodtan

Csak ne beöltözőset válassz, hanem olyat aki valóban nőként is él, ők adnak magukra mindig


Vannak jók ismerek párat.

2021. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit paranoid vagy... a neten nem az fenyeget amit leírtál hanem az hogy szimplán kamus az illető aki ígér fűt-fát, de az élő randi előtt ghostingol és/vagy teljesen másnak festi le magát mint amilyen valójában.

Ettől ha még el akarsz menni valakihez a rosszlányokról tedd meg nyugodtan. Az biztos nem fog ghostingolni, de arra számíts hogy a képek többnyire tuningoltak némi photoshoppal és a valóságban valószínűleg rosszabbul fog kinézni.

2021. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy paranoid vagyok, de szerintem fontos az elővigyázatosság, és egy ilyen netes találkánál arra kell számítani hogy bármi megtörténhet.
2021. aug. 5. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Élőben nagyot lehet csalodni bennük.

Ha szopni akarsz akkor keress faszit.

Nem kell egyből a faxra bukni...

1,2 randi azalatt kiderül hogy perverz szadista gyilkos e vagy sem.

2021. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, én is ilyen félelmekkel traktálom magam és nem merek ismerkedni :D De shemale-ek? Biként vonzanak a fiúk és a lányok is, de a shemale-ek nagyon nem. Azt meg pláne nem értem, miért lenne kisebb, és nem fokozott a fertőzés veszélye náluk? (Bocs ha ennek az oka amúgy köztudott, nem tudom milyen weboldalra gondoltál)
2021. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!