Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan lány (itt), akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány (itt), akinek a szexben az nyújtja a legnagyobb élvezetet, ha felcsatolhatóssal a magáévá teheti a partnerét?

Figyelt kérdés
Akár férfit, akár nőt?

2021. szept. 23. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nagyobb élvezetet nem nyújt mint amikor orgazmusom van, de nagyon szeretem a felcsatolhatós játékszert.
2021. szept. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Minden nap meg kell kérdezni? Nem hiszem el,hogy ennyire kívánod!
2021. szept. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Én mint férfi kiprobálnám de csak is kapcsolatban.
2021. szept. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem ez a legnagyobb élvezet, amit el tudok képzelni, de szeretem csinálni olykor, jó dolog ledominálni egy pasit, magamévá tenni a védekezésre képtelen testét, kínozni picit :P


28N

2021. szept. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Csak úgy szólok, az emberiség gyökeresen különbözik a többi emlőstől, tehát annak megfelelően kéne élni a nemi életet és nem süllyedni a bizarr tévutakba.
2021. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Engem izgat maga a helyzet, hogy magamévá tehetem a pasim! - de nem ez a legnagyobb élvezet!

39 bi csajszi

2021. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
engem izgatna
2021. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Van kétvégű is, szóval nőként nőbe hatolva is lehet így orgazmust elérni!Még nem próbáltam, de nagyon vonz a dolog, nagyon, főleg egy bizonyos nővel! :D
2021. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!