Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tetszek a barátnőmnek. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek a barátnőmnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lényeg:Jött hozzánk egy új lány a suliba. Tök jóba lettünk meg minden. Egyik nap jöttünk ki matekról és egy másik lánnyal beszélt oda mentem hozzájuk. Mondta a barátnőm annak a lánynak hogy:majd később elmondom... Én elkezdtem kérdezőskodni hogy mit? Mire fel értünk a lépcsőhöz sikerült rá vennem hogy mondja el. Azt mondta hogy biszexuális és nem akarta elmondani hogy ki tetszik neki de rá vettük erre is és azt mondta hogy én... Mondtam neki hogy én hetero vagyok szóval ebből nem lehetne semmi, de az eset óta nem tudok rá nézni/hozzá szólni...Mar nem úgy tekintek rá mióta elmondta... Igaz hogy bátor volt de akkor is... Tanácsok? S.O.S...

2021. okt. 10. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy bi,akkor semmit sem kell tenned.
2021. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Semmit nem kell tenned. Elmúlik.
2021. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Undorodsz tőle? Vagy h érted? Hány évesek vagytok?
2021. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2021. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Eggyel több csalódás éri az életben. Biztos hozzászokott szegény :(
2021. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

5ös jó, de ha a kérdező heteró, akkor jöjjön össze vele szánalomból, vagy mi? Nyilván ne.


Kérdező, ha továbbra is szeretnél vele jóban lenni, akkor ne változtass semmin, csak figyelj oda, hogy semmilyen félreérthető jelet ne adj neki. Bár ha tetszel valakinek, akkor az egyszerű kedvességet is jelnek veheti, szóval nehéz ügy. De azt jól tetted, hogy megmondtad, te heteró vagy, így van rá esély, hogy nem fog sokáig reménykedni, és inkább olyat keres, akinél van esélye. De ne ítéld el őt, így is elég nehéz most neki.

2021. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az összejövésről van szó, azt nyilván ne. De "az eset óta nem tudok rá nézni/hozzá szólni."??
2021. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebben igazad van, ez tényleg rossz :/ Emiatt nem kell rá máshogy nézni, ő ugyanaz az ember.
2021. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz rá nézni mert szeret??? :O hát őszintén sztem veled van baj nem vele... beszéljétek meg..mond el hogy mi zavar...de az ilyenek miatt jönnek létre sorozatgyilkosok kb... az ilyen szivatások miatt :/
2021. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban érdekes helyzet, de azért a hormonok vicdes dolgokra tudják rávenni az embert. Ebben az esetben tényleg számít a kor, hogy most ez komoly döntés, vagy csaj egy fellángolás ebbe az irányba.

Mennyi idősek vagytok?

26/F

2021. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!