Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudom biztosan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom biztosan, hogy biszexuális vagyok, mik a jelei?

Figyelt kérdés

Egészésges heteroszexuális párkapcsolatban élek a férjemmel, és nagyon-nagyon szeretem. Viszont már tinikoromban is éreztem vonzalmat nők iránt, de inkább a lelkükbe szerettem bele, testiségekre nem gondoltam, maximum egy csókra vagy ölelésre. Igyekeztem nem foglalkozni annyira vele már olyan 17 éves korom körültől, és nem is nagyon volt olyan, akibe beleszerettem. Volt egy elég rossz hetero kapcsolatom, annak hamar vége lett, majd lett 21 éves koromban ez az egészséges kapcsolatom.

Viszont most megint beleestem kissé egy nőbe, és összezavarodtam.

Lehet, hogy nem is vagyok biszexuális, csak a média van rám hatással?


Köszi előre is a válaszokat (és légyszíves, rosszindulatú és értelmetlen válaszokat mellőzzétek)!



2021. dec. 15. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy beleestél? A férjeddel milyen a kapcsolatod? Mondtad, hogy szereted, de szeret ő is viszont, vagy érzelmileg is kielégít a kapcsolatod vele?
2021. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyitott, hogy van olyan, hogy a romantikus és a szexuális vonzalom nem egy irányba mutat. Onnan tudom, hogy én ilyen vagyok. Romantikusan a lányokhoz, szexuálisan a fiúkhoz vonzódom, de lánnyal tudok elképzelni kapcsolatot. Lehet, hogy nálad is ehhez hasonló a helyzet, nem mondom, hogy könnyű, vagy meg lehet szokni, de lehet, hogy ez a szitu nálad is...
2021. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A média nem okoz ilyesmit. A biszexualitás elég sokszínű és mindenki más szinten és más módon éli meg. Általában a kezdetekben mindenkinek olyan apróságok vannak, ami miatt azt gondolja, hogy csak valami megtévelyedés, aztán lassan kialakul kinek így kinek úgy. Egy biztos, ha akár érezlmi, akár szexuális vonzodás kialakult saját nem iránt, akkor valamilyen szinten bi vagy és nem hetero.
2021. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne zavarodj össze, nem tragédia.

Lehetnek enyhe biszex vágyaid is, lehet, hogy e nő iránt elmúlik, később majd másik nővel kapcsolatban megint érzed.

A férjed mit szólna, ha megtudná? Sok pasinál ez szexi, vonzó tulajdonság.

2021. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!