Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Annak ellenére hogy utálom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adrián Gaming kérdése:

Annak ellenére hogy utálom biszexeket (a melegek sem kivétel már elnézést)mindig is bejöttek ez miért van ? Na most ez olyan durva mértéket öltött hogy nem is jött be hetero csaj életem során legjobb esetben is nagyon nyitott hetero-rol beszélünk.

Figyelt kérdés
A családom kő hetero anyám nyitottabb személy. Igen tudom hogy a szexualitás egy skála ami személyenként változik de én kissé szigorúan nézem. Haverokat és dili dokit is csesztetem ezzel. Jöttek mások azzal hogy az exeim miatt van ez de ez már előttük igen így volt párkapcsolatom hozzá tenném azt hogy azokat a nőket nagyon mélyen tiszteltem akik a gyűlöletem ellenére velem voltak.

2022. febr. 9. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Mi van?
2022. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Egészségedre.
2022. febr. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Minden ok?
2022. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra tuti nem számítottál, hogy most valaki ide kommentel egy raklapot:


[link]

2022. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lefordítanád magyarra, mert eléggé zűrzavaros amit írtál.
2022. febr. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Peak gamer moment.
2022. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!