Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Alacsony fiuk titeket zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony fiuk titeket zavar hogy alacsonyak vagytok?

Figyelt kérdés
2022. febr. 20. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem, de néha úgy érzem hogy jól meg vernék egy tőlem magasabbat.
2022. febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Alap esetben fölharapok herére aztán vége van.
2022. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb alacsony férfit azért zavarja a magassága, mert a nők döntő többsége szóba sem áll tőle alacsonyabb fickóval. 100-ból ha egy párt látsz, ahol a nő a magasabb. Még az is százszor gyakoribb, hogy a nő az idősebb.

Anno én is sokat szorongtam ezen, pedig 170 centivel azért nem vagyok olyan szörnyen alacsony, de aztán túltettem magam rajta. Volt pár barátnőm, most már feleségem van (mondjuk ő pont jóval alcsonyabb tőlem)

2022. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egész kamaszkoromat és kora ifjúságomat meghatározta (tönkretette), hogy csak 165 centis vagyok. Helyesebben az volt a baj, hogy nem tudtam túltenni magamat azon a tévhiten, hogy a fizikai megjelenésem a legfontosabb. Csak úgy a huszas éveim elején jött el az az idő, amikor már nem sajnáltam magamat, hanem tudomásul vettem, hogy a nők nagyobbik része nem nekem való. Azóta több tartós, sokéves kapcsolatom lett olyan nőkkel, akik pár centivel magasabbak nálam (most is), nem panaszkodom, és már szinte sosem gondolok arra, hogy milyen lett volna az életem, ha 10 centivel magasabbra növök. Sőt, azt hiszem, a kapcsolataimat nagyban segítette, hogy bizonyos megbecsülést is éreztem a nők iránt, akik így is elfogadtak.
2022. febr. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Na nézd az 1-est,milyen harcias...

Ne a magasakra haragudj, azt hiszed, azoknak könnyebb?

2022. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Könnyebb.
2022. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jól hiszi. Ne érts félre, nem hullik seki ölébe sem a dicsőség attól, hogy 180 centis. Az átlagos, vagy magasabb fiúk nem is érzik, hogy valami előnyös tulajdonságuk lenne. Ezt csak az alacsonyak tudják, rájuk mindenki úgy hivatkozik, hogy az a kis ember. Sohasem úgy, hogy az a szőke, göbdör hajú, vagy az a gyors beszédű, vagy bármi. Az egyetlen jellemzőjük az, hogy alacsonyak.
2022. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag magasság fiúknál 170-175cm
2022. febr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

“Sohasem úgy, hogy az a szőke, göbdör hajú, vagy az a gyors beszédű, vagy bármi. Az egyetlen jellemzőjük az, hogy alacsonyak.”


Ezt a szánalmas hisztit, jézusom. Mert a magasnak nem az a jellemzője, hogy a “magas”, a vörösnek a vörös hajú, a szemüvegesnek a szemüveges, a kövérnek a kövér, a feketének a fekete stb stb? Ja de.

2022. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
gec, téleg
2022. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!