Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok! Titeket ér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok! Titeket ér diszkrimináció?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy párválasztásnál a "tisztán" leszbikusok megbélyegeznek vagy bizalmatlanabbak veletek szemben mint egy úgyszintén leszbikussal lennének?


Mi lehet az oka, ha így van?



#Igen, még a pasik is kirekesztőbbek #Már biszex csajoknál is éreztem #Nem, soha senkinek nem volt ezzel baja
2022. febr. 27. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt ilyen!:)
2022. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Szívesen válaszolnék neked, de még nem volt semmilyen szexualitásu barátnőm, mivel nem nagyon erősségem sajnos az ismerkedés, és nem is nagyon tudnák hol.
2022. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi az h nem tudnál hol? Nagy a világ...
2022. febr. 27. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nevezném így, de volt már rá példa, hogy azért nem folytattuk az ismerkedést, mert kiderült, hogy bi vagyok. Nem esik jól, de sok bi nőt elnézve, nem is csodálom, hogy ennyi az előítélet :(
2022. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En nem tapasztaltam ilyet, bar sosem kezdtem ugy senkivel beszelgetest hogy szia bi vagyok :D

Ha bejottem nekik, akkor meg m1 volt hogy elmondtam.

2022. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Dugni szívesen dugok bi nőket, de komoly kapcsolatra nem kellenének. Ha nem elég nekik az én 19 cm-es péniszem, akkor nem egymást keressük. 🤷‍♂️
2023. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!