Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Molett hölgyek miért tartanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett hölgyek miért tartanak attol,hogy egy fiu szeretne vele sexuális kapcsolatot létesíteni vele?Vagy csak én bénázok.Mitöl félnek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Hogy mi ruhában még elment, az meztelen már tasztíhatja a pasit.
2022. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én nem igy állok hozzá.Engem mondjuk vonz
2022. márc. 15. 09:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés miért biszex?
2022. márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én több nagyon molett nővel/lánnyal voltam

a legtöbbüknél sajnos elég nagy gond van az önbizalommal, de ettől függetlenül elég jókat tudtunk szexelni és a szex utáni összebújás, simogatás sem volt gond

2022. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért bisex kerdés mert en az vagyok és mikor ezt kimondom,egyböl elfordulnak a nök.(igaz ezt nem irtam a kerdéshez)
2022. márc. 15. 10:06
 6/6 anonim ***** válasza:

az is teljesen normális, hogy sokaknak nem fér bele a biszex

ez olyan mintha lenne valami fétised és a másik nem partner rá, ezért keress olyat akivel azonosak a vágyak, elképzelések

2022. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!