Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi az a cumcontroll? Meg ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a cumcontroll? Meg ki miért csinálja?

Figyelt kérdés
Néztem videókat nem teljesen vágom. Miért jó ez annak akinek csinálják? Miért jó annak aki csinálja? Honnan érzi mikor álljon meg mert ha jól értem akkor elélvezés előtt teszi. Meddig csinálják? Csak mert a videókban sokszor van vágás azaz ugranak. Élvezetes ezt kapni? Érdemes kipróbálni?

2022. máj. 29. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért jó mert ez a fétise, izgatja a dolog. Annak is aki adja és annak is aki kapja.

Onnan tudja hogy ismeri, tudja hogy mik azok a jelek ami alapján már közel van.

Addig ameddig jól esik. Akár 1 órás is lehet és vannak akik naponta ismétlik ezt élvezés nélkül.

Valakinek igen, valakinek nem.

Érdemes

2022. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó cska kevesen csinálják jól. Próbáld ki ha teheted. Én imádtam. Innen ismertem egy srácot aki csinálta. Nagyon jó volt mindig.
2022. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cseppszi ***** válasza:
100%
Ha jól csinálják, akkor sok kis miniorgazmust lehet elérni vele és vannak akiknek ez teljes kielégülést is okoz valódi magömlés nélkül.
2022. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én élvezem adni, egyfajta irányítás.

Akiknek adtam mind élvézték.

Volt akinek intenzíven csak 1 órán keresztül volt húzva, és volt olyan is hogy kicst lightosabban 2-2,5 órán keresztül.

2022. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!