Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A zuhanyban reagálnál így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zuhanyban reagálnál így vagy kamu lehet?

Figyelt kérdés
Szóval a héten uszodában voltam. 30 éves vagyok. Egy 20 körüli srác volt a zuhanyban. Feltűnt hogy nagy hús farka van és néha ránéztem hiszen szembe volt velem. Egyszer csak megfogta a farkát és rám nézett majd így szólt Szopnád mi?! Zavarba jöttem. Majd gyorsan leléptem. Csak ketten voltunk ott. Szerinted bi volt vagy meleg vagy csak beszólás volt? Amúgy aktív vagyok szóval nem izgatott volna …

2022. jún. 3. 09:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, hogy akinek nagy farka van azoknak többsége kényszeresen mutogatja szexuális beállítottságtól függetlenül.

Ez a beszólás akár azt is jelenthette, hogy nekem van itt a legnagyobb farkam szóval én vagyok az Alfa.

2022. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Te mit reagáltál volna?
2022. jún. 3. 09:46
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak zavarta, hogy bámulod. Lehet, higy te úgy érzed, hogy csak néha futólag odapillantottál, miközben ezek a pillantások lehettek kicsit hosszabbak.

Egyébként azt én is észrevettem a kondiban, hogy pár nagyfarkú úgy sétálgat fel alá az öltözőben, mint a páva a násztánc közben. Nehéz nem észrevenni őket, mert mindent elkövetnek, hogy felhívjál magukra a figyelmet. Ez nem szexiális jellegű viselkedés, hanem dominancia.

2022. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Dominanciát ne keverjük már a kivagyi bunkósággal.Utálom az ilyet, nem néznék rá.
2022. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is zavarta, hogy bámulod. Nem illik még utcán sem megbámulni embereket, nem ám zuhanyzóban a farkát stírölni. Nem akart behúzni egyet neked, ezért inkább beszólt.
2022. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, kivagyi bunkóságnak is nevezhetjük, de a lőcslóbáló saját szemszögéből nézve nyilván nem az.
2022. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, nyilván nem a normálisan zuhanyozó vagy törölköző emberekre értem, hanem a feltűnően magamutogatókra.
2022. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jelzem direkt azt választotta ami szembe velem és direkt végig felém fordulva. Én csomót voltam háttal neki. De akármikor megfordultam felém volt. Az átlag szerintem háttal mosakszik és direkt olyanba ahol nincs szembe senki. Már csak azért is mert kényelmesebb. Szerintem. Emiatt agyaltam azon hogy nem véletlen. Ja és a másik hogy ő úszni ment mert az öltözőben láttam hogy nem bejön hanem a medencéhez megy. Minek lefürdeni meztelen előtte? Max öbliti magát az ember szerintem. Lehet már bent kinézett magának engem.
2022. jún. 3. 10:52
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell ebbe belemagyarázni semmit sem. Épp abba a zuhanyba ment be, ami veled szemben volt. Valószínű, hogy nem szégyenlős és ezért nem takargatta magát.

Teljesen természetes, ha a zuhanyzóban úszás előtt lefürdik valaki, így nem mossa bele a medencébe az izzadt testét meg a sz@ros seggét.

2022. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Alpári bunkó volt a srác és valszleg b*zi.
2022. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!