Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tegyem magam túl ezen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl ezen?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok.


Soha nem volt még kapcsolatom fiúkkal, de itt megismerkedtem egy sráccal, korombeli, akivel összehaverkodtunk és arról beszéltünk hogy kipróbálnánk egymással a dolgokat.


Ő mindvégig nagyon nyomulós volt, én voltam a visszafogott félénk fiú.


Első találkozáskor is nagyon nyomult, és már volt egy kis tapi, kezdetleges csók és orál is.


Másodszorra már komolyabb dolgokat is akartunk. Én voltam volna az aktív.

Orálozott, és kézzel segítettem be neki. Csók, ölelkezés, tapi volt.


De ahogy sexre került volna sor és felkerült az óvszer lelankadt.

Kétszer is.


Ezután már kevés időnk is maradt, és elmaradt a sex.



A derült égből villámcsapás, másnap reggelre kb teljesen kidobott a fiú. Állítólag nem élvezezt semmit és már nem is akar semmi többet.


Több évnyi próbálkozás után ennyire futotta, hogy megtaláltam a tökéletesnek hitt személyt, és annyira be stresszeltem hogy nem voltam kész a sexre.


Volt valakinek hasonló? 🙄🙄🙄


2022. jún. 4. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Next time. Nem vesztettél semmit.
2022. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj te. Szívesen ismerkednék veled és lennék én akivel kicsit oldottabban lehetne szex. Ha érdekel írj. F 29
2022. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem hogy a stressz. Ha kívánod felállt volna. Lehet tudatalatt nem kívántad a srácot mert nyomult ennyire. Sajnos sok ilyen lesz még. Sok az olyan srác mint ő. :( Sőt a többség 2-3 szex után eltűnik csendben. Sajnos ilyen a bi/meleg passzívak többsége.
2022. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, csak lelépett egy éretlen kis bunkó, ennyi.

Tudom, hogy neked ez rosszul esett, de aki ettől kidob, az nem érdemli meg még a farkadat sem, nem hogy az érzelmeidet.

2022. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy mégsem annyira tökéletes az a személy. Majd legközelebb. ;-)
2022. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne bánkófj utána, ez az ő gyengesége, nem a tiéd. Fogsz nála jobbat is találni, csak kitartás.
2022. jún. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!