Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Legutóbb mikor használtál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legutóbb mikor használtál közös tusolót uszodában, edzőteremben? Milyen korú, és kinézető srácokkal zuhanyoztál együtt.

Figyelt kérdés
zuhanyzó, meztelen

2022. júl. 4. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb a múlt héten voltam uszodai zuhanyzóban és nem fogom részletesen leírni azt 7-8 fiút aki szintén akkor tusolt, de a legkisebb 9-10, a legnagyobb meg 30 körüli lehetett.
2022. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mindegyikük meztelen zuhanyozott? Sokan fal felé fordultak? Valami érdekest láttál?
2022. júl. 4. 15:51
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Én zuhanyozni járok a zuhanyzóba, nem nézelődni.
2022. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
A nagy része meztelenül zuhanyzott és senki nem fordult el azok közül, akiket láttam. Nem tudom, mi számít neked "érdekesnek", de szerintem nem volt olyan.
2022. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Jimi Hendrixszel zuhanyoztam a múltkor.
2022. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ma és senkit se láttam 😅

Sajnos ritkán van szerencsém, de előfordult már, hogy álló cerkával is láttam srácot.

2022. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
20-as, 30-as srácokkal, normál alkattal. Némelyik verte is a cerkáját, amire volt aki érdeklődően reagált.
2022. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
pénteken voltam uszodában, reggel elég sokan voltak a zuhanyzóban is. többnyire 20-as, 30-as korosztály, de volt két fiatalabb srác is, gimis korúak lehettek. csak ők voltak gatyában a zuhany alatt.
2022. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#8

Igen, jellemzően ők takargatják magukat a legjobban. Ma pl gimis srác körül még akkor is ott volt a törülköző, amikor már boxert felvette.

Szégyenlősségében viszlátot is köszönt, pedig a medencében még tegezett. 😅

2022. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

8

és általában pont ez az a korosztály, akik hallani se akarnak úszás előtti tusolásról, csak úgy durr bele szárazon. király ... mai tizenévesek körében borzalmas mértékű a szégyenlősség. aztán ahogy megyünk felfelé, annál kisebb. 20-30-40-eseknél általában nem gond.

2022. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!