Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kinek mi a Véleménye a hármasr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentina33 kérdése:

Kinek mi a Véleménye a hármasról ,2L 1F …azért is érdekelne mert mi párommal ki akarjuk próbálni ,nagyon sok oldalt néztem már meg de nehéz olyat találni aki benne is lenne ??

Figyelt kérdés
33L
2022. júl. 5. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Megfelelo partnerrel nagyon jó élmény tud lenni.
2022. júl. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki akarjátok próbálni, akkor tegyétek, miért más véleménye érdekel?
2022. júl. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Unalmas, főleg az ilyen kérdésbe csomagolt párvadász kiírások!
2022. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy hozzá nem érnék soha egy másik nőhöz. Pffujj! Akkor inkább két férfi.
2022. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,igazából csak az első válaszoló volt a lég értelmesebb ,mivel nem azt kértem hogy hurrogjatok le ,és ha esetleg valaki fel figyel egy ilyen kérdésre akkor miért ne tehetném meg hogy kérdésbe csomagolt vadászatra készülök …. Lehet pont itt fogok valakit találni illetve ő engem pont nem érdekel mások véleménye ,csak mivel konkrétan nem írhattam ki a szabályok miatt mit szeretnek így igen így tettem fel a kérdést …
2022. júl. 5. 08:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött be. Inkább a párcsere
2022. júl. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Véleményt kértél, megkaptad.
2022. júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"Lehet pont itt fogok valakit találni illetve ő engem pont nem érdekel mások véleménye ,csak mivel konkrétan nem írhattam ki a szabályok miatt mit szeretnek így igen így tettem fel a kérdést …"


Jelentve. Szánalmas...

2022. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen hogy jelentetted ,Izgalmas életed lehet ha ,pont ez a kérdés és válasz zavar téged nem is értem miért nem te vezeted ezt az oldalt ,most jobban érzed magad hogy jelentetted ? Veregesd meg a vállad!!
2022. júl. 5. 08:57
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Szia irj ha érdekel! Volt benne részem
2022. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!