Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ettől én már biszex vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől én már biszex vagyok?

Figyelt kérdés

Az van, hogy 22 éves lány vagyok és még nem volt párkapcsolatom. Gyerekkori dolgok miatt elég sok gátlás van bennem, szóval nem egyszerű egyáltalán barátkoznom sem. Viszont szoktam gondolkodni rajta, hogy nyilván nem élhetem le így az életem és próbálom elképzelni, hogy milyen családom lenne és itt kezdtem összezavarodni. Nem vonzottak soha kifejezetten a férfiak. Mindig is kicsit kilógtam a kortársaim közül, nem érdekelt a divat, nem hordtam szoknyát, nem olvadtam el a kockás hasú pasiktól, nem éreztem semmit, amikor a lányok a suliban arról beszéltek, hogy melyik srác néz ki jól. Totál közöbös volt minden srác és ez a felismerés összezavart. A lányokat sem néztem meg igazán soha, szóval nem tudtam egyérteműen eldönteni, hogy melyik nemet is szeretem. Elkezdtem olvasgatni, hogy milyen jelek vannak és többnyire csak olyanokat olvastam, hogy melyik nem izgat fel szexuálisan, melyik nemmel tudnám elképzelni a szexet, mire gondolok, miközben maszturbálok, stb. De ilyenek nem voltak, szóval elképzeltem dolgokat lányokkal és fiúkkal is, hogy megfigyeljem a reakciómat és talán rájövök valamire. De továbbra sem vagyok közelebb, cserébe most már állandóan eszembe jutnak ezek a fantáziák és vannak részek, amik az egyiknél, vannak amik csak a másiknál tűnnek kellemesnek. Például lányt szívesen csókolnék meg, míg egy férfi csókjának gondolatától undorodom (csókot úgy értem, hogy test is tartozik bele, szóval egy lánnyal szívesen csókolóznék és akár a nyakát, karját, mellkasát is meggcsókolnám (inkább felsőtestet csókolnék), de férfinak semmilyen részét nem csókolnám meg). Viszont a szex behatolás része férfival tűnik csak kellemesnek, lánnyal orális vagy ujjazós gondolatok nem tetszenek.

Jó nyilván tapasztalat nélkül nehéz megállapítani bármit, de ez alapján ti mit gondoltok? Elég szégyenlős és visszahúzódó vagyok, és most még ez a szorongás is eléggé megnehezíti a helyzetet, ezért is kérdezem ezt most. És azt se tudom eldönteni, hoy nem-e gondolom túl a dolgot. Hogy nem-e azért tetszik, ami tetszik, mert túl sokat gondoltam rá vagy azért, mert tényleg tetszik. Vagy hogy nem csak a gyerekkori traumák miatt nem tetszik-e valami.



2022. aug. 3. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Ez alapján homoromantikus és biszexuális vagy. Magyarul romantikus, "normális" párkapcsolatot csak lánnyal tudnál elképzelni, de a szex vont a pasikkal is. De nyilván mi így látatlanban nem tudjuk pontosan megállapítani, és szerintem kár is ezen rágódni. Ha valaki (akár fiú, akár lány) megtetszik, menj oda hozzá, ismerkedj aztán kialakul minden, nem kell előtte ki tölteni egy tesztet a szexualitásodról :)

Teljesen mindegy hogy a tudomány szerint te pontosan melyik kategóriába tartozok, ez semmin sem fog változtatni. A szexualitás egyébként csak a szexre vonatkozik, azért találtál olyan "jeleket" amikor utánaolvasnál, amik a szexxel kapcsolatos megfigyeléseket javasolták. A heteroszexuális is azt jelenti, hogy valaki az ellenkező nem iránt érez szexuális vonzalmat. De nem csak szexuális vonzalom létezik, van több fajta is. De van pl. demiszexualitás is, amit pedig azokra használnak akik csak akkor tudnak szexuálisan vonzódni valakihez, ha beleszerettek. Ha te is ebbe a kategóriába tartozol akkor nem is fog szexuálisan izgatni senki sem, ameddig szerelmes nem leszel valakibe. A szexuális vonzalom pedig majd csak utána alakul ki. Szóval sokrétegű a dolog, ha szeretnél bátran olvass utána ezeknek is, de szerintem felesleges ezeken rágódni, csak menj előre és kész :)

2022. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló gondolatok miatt szenvedek én is. Próbálkoztam fiúkkal, de nagyon sokszor éreztem azt, hogy valami nem oké. Egy srác akivel randiztam pl akart nekem küldeni egy vágykeltő képet, amiben csak boxerben volt, és egyszerre éreztem undort, meg azt, hogy nevetnem kell. Egyáltalán nem vonzott.

Aztán egyszer egy biszex lány bevallotta nekem, hogy vonzódik hozzám, amit hirtelen nem tudtam hova tenni, mert heteronak gondoltam magam. De aztán beleköltözött a fejembe a gondolat, és valamiért nagyon megragadt bennem, annyira, hogy egész nap csak arra tudtam gondolni, hogy milyen jó lenne vele összebújni, puszizkodni, esetleg csókolózni. Viszont az orál, ujjazás nekem is nagyon idegen volt lánnyal, azt valahogy csak fiúval tudom elképzelni. Ez is volt az ok, ami miatt aztán végül leráztam azt a lányt, mert nem akartam, hogy az én idióta bizonytalanságom miatt sérüljön.

Totál össze vagyok zavarodva, és magam sem tudom, mit akarok. Szóval nem vagy egyedül

2022. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Sajnálom, hogy te is össze vagy zavarodva, de ez most nekem kicsit megnyugtató, hogy nem csak én vagyok ilyen bizonytalan
2022. aug. 3. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 Ne aggódj, egyáltalán nem vettem annak, hogy te az én káromnak örülsz :) Nyilván nekem is megnyugtató, hogy nem csak én vagyok ilyen bolond ezen a világon :D

De én úgy vagyok vele, hogy lehet sosem fog kiderülni. Csak attól félek, hogy esetleg beletaposok valakinek a lelki világába emiatt, hogy valami vonz, valami nem, és ezért nem merek próbálkozni senkinél.

2022. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Ezt átérzem. Én inkább attól félek, hogy ha esetleg valakivel tovább mennék, aztán rájönnék, hogy mégsem tetszik, akkor tönkremegy a kapcsolatunk. Aztán lehet, hogy nem, csak az már nem derül ki, mert előzetesen elszorongom az egészet :D
2022. aug. 3. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Igazából lehet, hogy én is meg tudnám szeretni ezeket a dolgokat, és csak azért idegenkedek tőle, mert szokatlan. De igen, én is túlgondolós, aggódós vagyok, szóval jelen pillanatban az maradt, hogy mindentől félek :D
2022. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én közel a 30hoz zavarodtam össze, mert akkor jöttem rá hogy férfiként mennyivel jobb lehet a szex és elkezdtem irigykedni arra, aki megkaphatta azt a lányt aki tetszik

Ha látok egy szép nőt én nem úgy gondolok eá hogy de jo lenne lanykent hozzaerni hanem hogy milyen jo lehet férfiaknak ezt megkapni

Viszont nagyon szép ferfiakhoz tudok vonzodni, bar lefekudni nem tudnék velük

Szóval szerintem vannak ilyen örültek mint mi, akik meg azt sem tudjak eldönteni hogy kikhez vonzódnak

2022. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!