Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon gáz? Egyre sűrübben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz? Egyre sűrübben fordul elő! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Koszos helyen dolgozom . Muszály lezuhanyozni a műszak végén.

Mivel én -nyitok s zárok is , utolsó vagyok mindig!

Egyik munkatársam úgy időzít h épp előttem illetve közvetlen utánam Essen be a nyitott kabinba , félkemény farokkal!..

Pénteken végignéztem ahogy veri a zuhany alatt, de nem élvezett el!

Nem bírtam levenni róla a szemem! Senki nem sejti h bi vagyok! De énnek nem lesz jó vége szerintem!

Mi a f.szt csináljak?


2022. aug. 6. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó sztorinak hangzik, majd írd meg mi történt.
2022. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem sejti, hanem tudja 😅
2022. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Szerinted miért csinálja pont ezt a te jelenlétedben? Egyértelműen ő is akar valamit csak nem mer kezdeményzni. Kezdj el vele beszélgetni milyen volt a nap mennyire volt húzós vagy pl milyen füllett meleg van odakint.
2022. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket..

Ha megint zavarba hoz a farokveréssel ??

Szóljak rá h fejezze be amit elkezdett ?

Vagy ?

Mit csináljak?

Tartsam ki a kezem?

Vagymí?

Most zsongok..

Mind1 megálmodom mi legyen!

Jó éjt

2022. aug. 6. 21:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elegyedj vele szóba meló végén, hozd fel, hogy láttad, ahogy veri a farkát (úgyis tudja), és kíváncsi vagy rá, hogy máskor már végig kiverte-e? Ha nyitott a kalandra, az ezek után kiderül hamar. Talán a zuhany alatt rögtön le is szophatod.
2022. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Például add elő neki komoly ábrázattal, hogy Indonéziában halálbünti jár az ondó pazarlásáért, és te takarékos ember vagy, a szádba szívesen gyűjtenéd az anyagot.
2022. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán megkérdezhetnéd, hogy ha már elkezdi, miért nem fejezi be? Ez nem is tolakodó, de mégis több, mintha szó nélkül hagynád. A többi úgyis jön magától. :D
2022. aug. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű...
2022. aug. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is simán veri előtted, és nem zavartatja magát, te is nyugodtan ráránthatsz.
2022. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szia mire jutottatok ?
2022. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!