Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, közös hokizásnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, közös hokizásnál milyen élményeitek voltak? Milyen volt látni haverod farkát, élvezését?

Figyelt kérdés
2022. aug. 8. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer volt eddig, rendkívül élveztem, élvezéskor csak egyik arcát láttam, az nagyon izgató.
2022. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Kb 2 perc után már orál lett
2022. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesómmal vertem sokat, nekem nagyon bejött. Semmi tapi nem volt köztünk, csak vertük egymás mellett.
2022. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég jó, főleg, hogy biszexként engem jobban izgatott szerintem, mint a haverjaim többségét akkor is, amikor azt sem tudtam, hogy mi a biszexuálitás. Először 12-13 évesen vertem haverokkal, vagy unokatesóval.


Volt, akivel végül egymásnak is, vagy akár még több is lett, de a legtöbb esetben egymás mellett mindenki a saját fasz*t, de mind k*rva jó élmény volt.

2022. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy vertük együtt haverokkal, meg egy haverral egymásnak is sokszor, izgató, jó élmény volt.
2022. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vertem már több haverral, nagyon izgató tud lenni egy közös hoki. Érdemes kipróbálni, megszereted majd.
2022. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Több élményem van,mindegyik nagyon jó volt!

12 évesen volt az első,azóta már több haverommal hokiztam együtt és már ismerkedtem is e-célból.

Nagyon szeretem nézni ahogy elélvez valaki és még jobb ha én általam!

Az elsőnél néztük csak egymást,akkoriban nem mertem kezdeményezni hogy egymásét verjük.

2022. aug. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Élvezésik sajnos nem csináltuk. Csak olyan volt hogy megmutattuk egymásnak valamint meg fogtuk. De izgat a dolog hogy kipróbáljam :D
2022. aug. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán sikerült eddig végig csinálni,mert pár perc és egymás szájában

vagyunk.

2022. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor előfordul az ilyen, tesómmal, uncsi tesómmal, Osztálytársainkal zuhanyzoban. Sokkal nagyobbat elvezunk mint amikor egyedül csinálom! 🙂 Próbáld ki ha még nem tetted meg! 😁
2022. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!