Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lány vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lány vagyok férfival se nővel nem voltam még de most van lány barátnőm és nem tudom lehet nyelvel és szájal egyszerre csókolózni ?

Figyelt kérdés
2022. aug. 21. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
ajaj...
2022. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Mi az hogy! Olyan nedves leszel, hogy egymás punciát is ki fogjátok nyalni, csak úgy felfokozottan.
2022. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem, csak nyelvvel és szájjal.
2022. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Tényleg le kell pontozni egy értelmes nem tolakodó választ! Nagy baj van a fejekben!
2022. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Egyik nemmel sem voltál, de tudod hogy biszexuális vagy... valójában az LMBTQ mozgalom egyik agymosottja van. Csókolózni nem tudsz, de az tuti hogy biszex vagy. Gratulálok LMBTQ!
2022. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%

#5

Tudatlanságodtól ez egyszer most eltekintek, sőt szeretnélek educálni.

Elsőnek egy pár kérdés:

Nem tudom hogy férfi vagy e vagy nő szóval megpróbálok a lehető leg gender naturálisabban fogalmazni. Amikor rá néztél egy veled ellentétes nemű emberre és tetszett amit láttál más szóval felizgultál, akkor tudtad hogy vonzódsz hozzá és a hasonló nemű embertársai hoz.

Ugyanez van a kérdezőnél is. Nincs ebben semmi agymosás, egyszerűen képes vonzódni a két szélső nem hez.

Te tudtad hogy hogyan kell csókolózni mielőtt még kirpóbáltad volna? Nem hiszem. A csókolózás helyes elsajátításához idő kell, lehetőleg azzal akit szeretsz. A kedves Kérdező is nagyvalószínűséggel csak szerelmet keres, nem csak testi örömöt.

Kérem máskor a szeretet folyamatának végig gondolása után és egy jóadag elfogadás után fogalmazzon meg hasonló kommentet.

Köszönöm!

--

#6-os válaszoló

2022. aug. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!