Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, mikor kezdett foglalkozt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mikor kezdett foglalkoztatni titeket a serdülés kérdése és vettétek észre az első jeleit magatokon?

Figyelt kérdés
Vagyis mikor és melyik testrészeden, milyen mértékben kezdtél szőrösdni? Ez szégyenlősebbé tett akkor vagy inkább kezdtek oldódni a gátlásaid olyan szituációkban, ahol mások is láthatták rajtad? Előtte vagy inkább kamaszként voltál szégyenlősebb és változott-e azóta? Hány évesen masztiztál először és hogy jöttél rá a módszerre? - ilyesmikre lennék kíváncsi.

2022. aug. 24. 15:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Azzal együtt, hogy én fiú vagyok és a srácokhoz vonzódom inkább, lányok válaszára is kíváncsi vagyok.
2022. aug. 24. 15:36
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Én kb 11-12 éves koromban kezdtem szőrösödni, mindenhol. De már előtte volt, hogy elélveztem úgy, hogy párnát, vagy takarót dugtam.

Kissebb ként mindig szégyenlős voltam. Utánna pedig láttam, hogy semmi nincs abban, hogy látják a farkadat, így kb 15 évesen már simán le vetkőztem mások előtt. Főleg srácok előtt.

Most 23 éves vagyok. És biszex, de inkább a srácok érdekelnek.

2022. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Szőr nekem a farkamon volt de nem zavart. Természetes volt. Előtte se voltam gátlásos tőle és utána se.


Nekem unokatesóm mutatta meg a masztit 11 évesen. Ő 13 volt. Sőt le is szoptuk egymást. Mondjuk többnyire ő engem. Egy nyáron át kb naponta. Imádtam. Aztán elköltöztünk és nem találkoztunk sokáig. Később nem hoztuk szóba soha. Amúgy a mai napig bejön ha srác szop, de pl dugni nem izgat annyira. Néha megdugom aki leszop de csak mert ő akarja. F 29

2022. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon koran kezdtem a hokizast, unokateso tanitott meg. Elelvezni kb 13 lehettem amikor jott cucc. Szorosodni intim helyen szinten olyan 12-13 korul kezdtem, a testem tobbi reszen kesobb. Szegyenlos fiuk elott nem voltam sosem viszont magamutogatos sem.
2022. aug. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én korán,9,10 évesen már szőrös voltam,de a lábam már előbb is és igen,szégyelltem,zavart.Strand öltözőben az osztálytársaim,mindig csodálkoztak,hogy nekem szőrös már.11 évesen kezdtem masztizni,de akkoriba már volt éjszakai magömlésem.
2022. aug. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Alul szőrösödni 11, 12 évesen kezdtem. Nem zavart. Mire 13 lettem, és megtörtént az első egymásnak kiverés, ha nem is dzsungel volt, de rendesen szőr borította. Addigra saját magamtól felfedeztem a hokizás örömeit, nem volt aki tanítson, és voltak olyan napjaim, amikor többször is kivertem.
2022. aug. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát olyan 11-12 éves koromban kezdődött, először a farkam, hónaljam, lábam. Kicsit szégyenlősebb lettem egy ideig, de ez azóta elmúlt. Először 12 évesen vertem ki, sokszor próbáltam, de nem jött semmi. Egy osztálytársam mesélte, és kiváncsi voltam milyen. Aztán egyszer csak összejött :)

19f

2022. aug. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is 12 évesen vettem észre az első szőrszálakat intim részen. Viszont igen sokáig szégyellős voltam, igazából mikor elköltöztem otthonról 21 éves koromban, ez akkor oldódott fel, pedig nem ért semmi "body shaming", vagy bármi attrocitás otthon sem. Most már vígan grasszálok meztelenül itthon 😃


Mindezek ellenére én már óvodás korban elkezdtem masztizni, a mai napig rá vagyok függve, de tinikorban nyomtam a leginkább (nyári szünetben napi 5-7 is volt). Nem mutatta senki, elkezdtem dugni az ágyamat.

2022. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor kezdett érdekelni amikor elkezdtem serdülni. amikor megérzed hogy vannak golyóid. (elkezd súlyuk lenni, és lógni). emlékszem azon is paráztam, hogy a bal elkezdett lejebb lógni, addig mindig egyforma volt, egészen addig azt gondoltam vmi baja van, amíg nem olvastam hogy ez normális. recskázni is előbb kezdtem, minthogy jött volna valami, először csak a féknél, meg két ujjal, majd láttam, hogy marokra is lehet fogni :) nem lepődtem meg amikor először jött cucc, hanem büszke voltam, főleg amikor már fehér is volt a cucc, hogy most már férfi vagyok, es ha akarom, gyerekem is lehetne
2022. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!