Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Domináns srácok, mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns srácok, mennyi idő alatt tudnátok egy fiatal, alázatos és feminin fiút nővé nevelni?

Figyelt kérdés

Főleg domináns urak ötleteire és módszereire lennék kíváncsi, akár itt, akár privát üzenetben, akik szívesen nevelnének egy femboyból lányt.

20/F (vagyis L ;D)



2022. szept. 4. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon gyorsan

Elkepzelni se tudod milyen gyorsan

2022. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Édes Istenem, ezt az elcseszett generációt...
2022. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazából tőled is függ..
2022. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Ez a kérdés mit keres a biszexualitásban? Full homár vagy, és akit keresel, az is az.
2022. szept. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem 1 nap alatt megtenném
2022. szept. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Írj privátban ha mersz, de csak akkor ha tényleg nem bánod hogy csaj leszel a végére.
2022. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
2022. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez igazából attol függ,hogy a másik ezt mennyire akarja,és hogy a dom mivel elégszikmeg.


Ha sajátmagamból indulokki

: a dolog hamar kútba esne,mert szakálas vagyok és nem kívánom levágni,igy max: viselkedés és öltözködés terén kifulladna a dolog.


Viszont én egy full csajos srácot keresnék akinél nem lehetnek ilyen jellegű "problémák".

Aztán van az,hogy mi elég nekem....hát ezt látatlanban elég nehéz megmondani kiben mikor látnám a nőt.

2022. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
idő kell hozzá, türelem, és persze valódi akarás a szub részéről
2022. nov. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!