Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nő vagyok ujjazásnál amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok ujjazásnál amikor magamnak csinálom miért nem tudom teljesen bele tenni illetve miért nem okoz orgazmust?

Figyelt kérdés
2022. szept. 25. 20:22
 1/10 A kérdező kommentje:
mit tegyek hogy sikerüljön?
2022. szept. 25. 20:24
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Fizikailag nem éred el a g pontod, nagy valószínűséggel!
2022. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Én megujjazlak, ha csak erre van szükséged?!
2022. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Simogasd a csiklód miközbe ujjazod magad akkor hátha lesz orgazmusod.
2022. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek a saját testét kell kiismerni.
2022. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Maszturbálásnál én csak csikló által tudok orgazmust elérni sajnos.
2022. szept. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Mit nem tudsz teljesen beletenni? Nem kell csuklóig nyomni feltétlenül teeeeeeeeeeeee.

A maszturbáció - azon kívül hogy jól esik - a saját tested, reakcióid megismeréséről szól. Mit, hogyan élvezel a legjobban, hogyan tudsz a csúcsra legkönnyebben eljutni. Nem az a lényege hogy 100 féle módot találj, hanem megtaláld azt ami neked a legjobb! Megsúgom nagyon sok nőnek nincs hüvelyi orgazmusa, csak a csikló direkt ingerlésével.

2022. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
6ossal értek egyet. Van G pont izgatós vibrátorom, azzal jól megdugatom magam, de a végén mindig csiklosan megyek el. Vagy a kezemmel fejezem be, vagy a vibrátor végével simizem a csiklómat élvezésig. 25n
2022. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Jövő válasza:
25%
8-as! Ismerkednék. 49/F
2022. szept. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek máshol vannak az erogén zónái. A hüvelyben egyébként nincsenek érzőidegek, akit izgat a hüvely felőli izgatás, az is inkább a hüvely körüli szövetek nyomására érzékeny. Egyébként a csikló egy igen nagy szerv, ami körülöleli a hüvelyt, érdemes erre az infóra rákeresni. Ismerd meg a tested, tapasztald ki, hogy neked mi a jó. Erre nincsenek bevált receptek. Nyugi, a sima ujjazástól, ráadásul kicsi kézzel szerintem igen kevesen élveznek el, tök normális, ahogy működsz. És az, ha valaki a csikló izgatásától megy el, az nem sajnos, az tök jó, erre van kitalálva :)
2022. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!