Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akad lány, aki szeretőnek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akad lány, aki szeretőnek el tudna képzelni passzív biszex pasit is?

Figyelt kérdés

2022. okt. 2. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen. A mostani párom is uni.
2022. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ. Mivel én nő vagyok, velem nem tud passzív lenni. Az meg miért fontos, hogy adott esetben pasival mi csinál?
2022. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Mikor fejezed már be?
2022. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Biszex pasiként mondom, én miden ismerkedésnél egy bizonyos pont után elmondom, hogy bi vagyok. Kapcsolatban nem lépek félre, még akkor sem, ha a a nő nem akarja többesben. A legtöbb nőnek nem okoz problémát. Tízből kettő akad ki és zárja le a viszonyt, a többit a hűség foglalkoztatja elsősorban. Ha vele vagyok, akkor ne kezdjek mással, se nővel, se pasival. Harmadukat kifejezetten izgatja és akár nyitottak a többes játékra is. Egy részük szinte akár azonnal, többségük elképzelhetőnek tartja a későbbiek folyamán.

Több barátnőm volt, akivel hármasban, négyesben is szexszeltünk. Második házasságomban élek, első és jelenlegi nejem is biszex és nyitott a többesre. Sőt, kettesben is kaphatók bi játékokra is. ;-)


Nem keresünk partnert! Ilyen céllal ne írjatok!

2022. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

A kérdésből kihagytál pár igen lényeges információt. Korábbi kérdéseidből tudható, hogy nemcsak hogy erekciós problémáid vannak, de ha akadna is lány jelentkező, akkor vele is kizárólag passzívként "szexelnél", vagyis neki kellene meghágnia téged egy felcsatolhatóssal.

Mondtuk már, hogy beteg vagy?

2022. okt. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg unalmas már, hogy sokadszorra teszed fel ugyanazt a kérdést!

Ha merevedési problémáid vannak, kezeltesd! Vannak már rá jó gyógyszerek.

A nők nem arra vágynak, hogy felcsatolhatóssal meghágjanak egy "pasit".

Miért nem a melegekkel próbálkozol?

2022. okt. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy csak kamu meleg/biszex, mert azt hiszi, így a nők számára még mindig egy fokkal érdekesebb, mintha bevallaná, hogy szűz (és impotens) heteró.
2022. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!