Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, akik szőrösek vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik szőrösek vagytok lenn, ha kisebb lenne a farkatok, akkor borotválnátok?

Figyelt kérdés
Az érdekel, hogy azért nem borotváljátok, mert így is jó a mérete és nem kell, hogy nagyobbnak tűnjön, vagy ha kisebb lenne se borotválnátok?
2022. okt. 20. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Én akkor se. Rövidre szoktam vágni néha, mert uszodába járok és ne legyen dzsungel, de borotva akkor se lenne, ha kisebb volna a farkam.
2022. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs összefüggésben.
2022. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Minek? Attól nem nőne meg. Vagy szerinted a szőr szívja el a tápanyagot a brétől?
2022. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem akkora nagy a szőr,hogy ha nem áll,szinte nem is látszik a szőrtől,ezért vagy leborotválom,vagy egész kicsire nyírom,de inkább az előző
2022. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Akkor se borotválnám.
2022. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Én már 2x is megkaptam, hogy ha kicsi lenne biztos borotválnám, de szinte biztos hogy nem.
2022. okt. 20. 12:09
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Hogy a hülyeségre (3-as) reagáljak, ne vitassuk el, hogy létezik optikai tuning! A szőrtelenítés optikailag nagyobbnak mutatja a faszt (de a golyókat is, nekem pl. nagyok a heréim, de ha leborotválom, akkor látszik igazán, mekkorák).

Évekig módszeresen borotváltam, de nem elsősorban az optikai hatás kedvéért. Most nyáron fazonoztam egyszer-kétszer (csupasz golyók és fasztő, trimmelt ágyék), de most ismét kezd kialakulni a natúr állapot. Annyi, hogy a tövénél fent géppel négy millisre nyírom egy 2 centis sávban a fqszomon, hogy ne zavarjon, ugyanis nekem a szárán, a tőnél is dús meg hosszú (lényegében kiterjed a szőrzet a farkamra is).

Szerintem, ha kisebb lenne, főleg petyhüdten ez az igazi gyerekfütyi lenne (nincs lógós anakondám, de nem is hüvelykujjméret), pont nem fullkopaszra borotválnám, mert úgy ugyanúgy kijön a kis mivolta, mintha elveszne a szőrben. Hanem trükköznék a fazonozással, hogy hosszítsa, vastagítsa optikailag.

2022. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Nagy farkam van de csak a pasim miatt borotvàlom mert úgy tetszik neki igazàn....
2022. okt. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Attól,hogy nem lenne nagy még természetesen jönne be magamon. Szerencsére nem szorulok rá az optikai tuningra, de ha igazán rászorulnék akkor meg már halottnak a csók lenne a szőrtelenítés szerintem :D. Maximum, ha kimondottan kérné a partnerem, akkor nyírnám le.
2022. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor sem de így legalább a zacsimannyira nem feltűnő hogy lóg
2022. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!