Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Erényövet meddig szabad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erényövet meddig szabad egyhuzamban hordani?

Figyelt kérdés
Van erre egyáltalán korlát?

2022. okt. 22. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
20 perc.
2022. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nincs rá korlát. De higéniai okok miatt napi egyszer tisztálkodás miatt illik levenni
2022. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Ha ténylegesen az érdekel meddig lehet hordani, gyakorlatilag évekig, évtizedekig.. végtelenségig. Én már több éve hordom.

Ha az a kérdés h két levétel között mennyi idő telhet el.. nos ez nagyban függ az erényöv típusától, kialakításától. A lényeg a higénia, hogy bizonyos időközönként a farkadat is rendesen meg kell mosnod, meg magát az erényövet is. Tudok olyanról aki ketrec fajtájú erényövben megoldja a tisztálkodást erős vízsugárral, és csak heti 1-szer veszi le. Egy zárt, műanyag típusú erényövben sokkal hamarabb érződnek a "szagok", nehezebb tisztítani, ezért ott max 2 naponta egy rendes mosdást javasolnék. És ehhez még hozzájön az is, hogy bármeddig is megvagy higéniai mosdás nélkül, időnként le kell venni mert mondjuk kidörzsölte a bőrt, becsípődött v ilyesmi. Ilyenkor van h pár napig nem tudod hordani. Szóval azért a folyamatos hordás meg aközött h tényleg nonstop rajtad van, van különbség.

Nekem egyébként a maximum amíg egyáltalán nem vettem le, az 3 és fél nap volt. Általában kétnaponta szoktam levenni fürdéshez. Nyáron pedig mindennap.

2022. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, a higénát azt be is tartom.
2022. okt. 22. 17:24
 5/7 De La Cruse ***** válasza:
9%

Attól függ, hogy mekkora IQ negatív a tudatállapot.

Valamitől elzáratni magam amit nagyon szeretnék... Nem feltétlenül mutatja az életre való alkalmatlanság ellentétét.

Van aki olyan alul vezérelt, hogy évekig hordja.

Egy kicsit lehet játszani vele és a hölgy igényeit kielégíteni.... Hosszútávú viselése persze egészségkárosító.

2022. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

#5


Ha én folyton cukrot akarok enni vagy megölni valakit, de nem teszem akkor hülye vagyok?

2022. okt. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
5 nagyon nem érted látom, miről szól a bdsm, tease denial, edging stb... kifejezetten élvezetes tud lenni ha megvonják tőled a szexet.. persze nem úgy élvezet, egyfajta édes kín.. az meg h ki meddig kínozza magát az nyilván egyénfüggő
2022. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!