Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Osztálytársatokkal volt közös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársatokkal volt közös meztelenkedés, recskázás régen?

Figyelt kérdés

Osztálykiránduláson, tesi öltözőben és ehhez hasonlóm helyekre, helyzetekre gondolok.

Nekem lett volna rá lehetőségem, de sajnos akkoriban még túl félénk voltam, pedig volt egy olyan osztálytársam aki eléggé jól nézett ki és kanos is volt mindig, de sajnos én mint félénk srác nem mertem lépni ez ügyben, pedig biztosan hatalmas recskázás lehetett volna amit azóta is bánok, mert én ezeket klassz, fiúk közötti közös élményekként értelmezem.



2022. nov. 8. 12:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Volt igen
2022. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Igen volt
2022. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen. Gimis osztálykiránduláson is vertük haverokkal és most koliban is előfordul, hogy közösen verjük ki. Van olyan haverom akivel néha extrémebb helyeken is recskázunk.
2022. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytárssal volt otthon suli után többször is játszadoztunk. Volt meztelenkedés, tapizás. Izgato volt én benne lettem volna hogy kiverjük de ő ezt nem akarta. Ez 8-dikban volt aztán többet soha.
2022. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
25%
Volz de lánnyal. Bocsi fiukák. 30F
2022. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
#3 elárulod az extrémebb helyeket?
2022. nov. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
persze, volt vonaton, panel tetején, vadászlesen, vízparton
2022. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak meztelenkedés volt egyik sráccal gimiben, sajnos több nem.
2022. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, én is a félénkebbek közé tartoztam, pedig szerintem lett volna partner rá egyik-másik osztálytársamnál.
2022. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
Volt igen! Sajnos. Nekem egy kolis társam kiszúrta hogy meleg oldalakat nézegettem. Ezután közölte hogy vagy leszopom őt vagy elterjeszti. Heti rendszerességgel kellett szopnom a srácot. Aztán szerencsére elköltöztünk így más suliba kerültem.
2022. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!