Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 31 éves heteró nő vagyok,és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves heteró nő vagyok,és életemben először megtetszett egy meleg lány. Idáig csak férfiakkal voltam együtt, és szerelmes is voltam beléjük. Ennek ellenére lehetséges, hogy biszexuális vagy meleg vagyok(?) és erre most jövök rá? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Tehát a lényeg, hogy egy ideje már tetszik, vagyis pontosabban vonzódom egy meleg lányhoz, viszont soha hasonlót nem éreztem azelőtt. Tovább bonyolítja a dolgot, hogy egyébként jelenleg éppen alakulóban van egy komolyabb kapcsolatom egy férfival, de valahogy ez a lány nagyon befészkelte magát a fejembe, és teljesen rápörögtem már erre a dologra,és aggaszt, nem tudom, hogy hova tegyem. Azt sem tudom, hogy én egyáltalán komolyabban tetszem-e neki. Vonzódunk egymáshoz, ez teljesen egyértelmű (ő is hozzám, ugyanis nyilvánvalóvá tette), de nem tudom, hogy mit kéne lépnem pontosan. Pláne, hogy ő jelenleg eléggé instabil lelkileg, és nem gondolnám, hogy kapcsolatot keresne velem. Azt, hogy lefeküdne velem, eléggé egyértelművé tette :D Viszont nekem fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem... Teljesen belemászott a fejembe, kicsit úgy érzem, hogy manipulál is, és attól is félek, hogyha belemennék abba, hogy történjen valami, akkor esetleg nekem ő jobban megtetszene a kelleténél, arról nem is beszélve, hogy ugye itt van az a férfi, akivel épp alakulóban vannak a dolgok. De a végére is akarnék járni a dolognak, hogy milyen lenne, ha...mert teljesen összezavarodtam. Járt már valaki hasonló cipőben? Ti mit tennétek?

2022. nov. 12. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megtetszett, szimpatikus lett, vagy vonzódsz is hozzá?
2022. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Légy türelmes azt tudom javasolni.
2022. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Meleg miért lennél ha a fiúk tetszettek eddig?

Nekem 21 évesen volt egy érzésem hogy meleg vagyok , valójában pszichózisom volt.

2022. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Első: vonzódom hozzá. Elsőre én sem voltam benne biztos, de már 110%-ig biztos vagyok benne. Ha csak a közelemben van, vagy hozzám ér... hát na, eléggé egyértelmű testi reakcióim vannak.
2022. nov. 12. 13:19
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Olyan jó, hogy semmi konkrétat nem írtál... hol ismerted meg? Miért találkoztok gyakran? El tudnád kerülni? Miért hagytad, hogy eddig fajuljon a dolog?

Ha el tudsz tőle szeparálódni, inkább koncentrálj a pasira. Szegény meleg nőnek meg úgyis van elég baja az életben, egyrészt felesleges reményt keltenél benne, másrészt a te életedre is hatással lenne. Pl. együtt leszel a meleg nővel mondjuk 2 évig, de hiszterika, és mondjuk szakít veled, megy tovább és keresi a következő nőjét. Te pedig elmulasztottál egy komoly férfit, és már 33 leszel, ki tudja, össze tudsz-e szedni még egyet. Jó, nyilván szép vagy, sorbanállnának érted a pasik, tehát igen. Viszont ha 31 évesen csak most alakul egy komoly kapcsolatod férfivel, mit csináltál eddig? Mi történt veled 3-5-8 éve?

2022. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Férfiból tudok olyat , hogy 3 gyerek, azután elkezdett saját kapura játszani, létező jelenség de a brit tudósok valahogy csendben vannak

( Hetero FFI voltam )

2022. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A lányhoz való vonzódás inkább csak szexuális vagy érzelmi is?
2022. nov. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ötödik: nem igazán tudom elkerülni, a munkámból kifolyólag sokat találkozunk. Nem teljesen dolgozunk egy helyen, de egy részlegen vagyunk. Egyébként meg honnan veszed, hogy szép vagyok? hahaha. Bár kedves a feltételezés :) Egyébként én keltek benne reményt feleslegesen? Hát én nem így érzem, de legyen. És nem írtam, hogy idáig sosem volt komoly kapcsolatom. Volt már. De egy hosszabbnak lett vége kb. egy éve és most alakul egy újabb. És igazából nem mondanám, hogy "hagytam" fajulni bármerre is... nem történt egyelőre semmi. Viszont az érzéseimet nem egészen tudom befolyásolni. Ez nem olyan könnyű. Ha el tudnám kerülni, akkor megtenném, hidd el.
2022. nov. 12. 13:45
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Manapság bármi megtörténhet, azért éjszakára zárd be az ablakot!
2022. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hetedik: Elsőre csak szexuális jellegűnek éreztem, de a személyisége is megfog... szerintem érzelmileg is megfog valamennyire.
2022. nov. 12. 13:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!