Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányokkal ismerkedni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, eddig csak férfiakkal volt szexuális kapcsolatom, de párszor már smároltam lányokkal. Mostanában elkezdte izgatni a fantáziám, hogy egyszer kipróbálnám milyen lehet lánnyal szexelni. Egy olyan lánnyal próbálnám ki, aki hasonlóan enyhén biszexnek érzi magát, velem hasonló korú, és ő is kipróbálna, milyen lehet lánnyal. Nem tudom hol találhatnék ilyen lányt. Mielött azzal jöttök, hogy férfi vagyok, a snapchaten való ismerkedést preferálnám inkább.

2022. dec. 12. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Ket kezdő együtt a legjobb 😀

Legalabbis nekem az volt a legjobb alkalom

2022. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod beszélhetnénk snapen. 17L
2022. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Írj, ha gondolod
2022. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén kezdő, 20LL
2022. dec. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pár évvel idősebb vagyok Nálad, de szinte ugyanebben a helyzetben és nagyon nehéznek érzem találni valakit. :(
2023. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!