Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha lenne egy sissy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha lenne egy sissy hajlamú nagyon jó haverotok (a szó eredeti értelmében barátotok), akkor otthon, a négy fal között kezelnétek lánynak, barinőnek, vagy még ott sem?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
nem. Akinek f@sza van,az pasi
2022. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint lánynak, csak amolyan barinőnek.
2022. dec. 27. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán persze.
2022. dec. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én a valóságban egy teljesen heteró srácnak nézek ki, egyedül csak annyi, hogy vékony vagyok és nagyon hosszú a hajam

még sohasem voltam férfival, de amúgy nagyon vonz a dolog passzív szerepben

sajnos nekem nincsenek olyan ismerőseim, akik megdugnának, de ha szexre kerülne a szó, és az aktívnak bejönne, akkor tuti felvennék női ruhákat és úgy hagynám, hogy megdugjon valaki

és pont akarnám, hogy dugás közben kezeljen nőként

ahhh, annyira izgató elképzelni


de sajnos ez csak egy álom marad, mert valószínűleg sohasem fogok olyan partnert találni, aki ebben segítene nekem :/

2023. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!