Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akinek mostanában volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek mostanában volt az első passzív élménye, elmondaná hogy zajlott és milyen volt?

Figyelt kérdés
28/F
2023. jan. 5. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Szia. Én kíváncsi hetero vagyok egy kis orális kalandra, és bár nekem még soha nem volt fiúval dolgom, de már többször fantáziáltam róla, hogy milyen lenne kipróbálni, hogyan zajlana, amikor először kezembe és számba veszem a dákót!

35/F

2023. jan. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó érzés kézbe venni,valaki a meredező dákóját,húzogatni rajta fitymát,feléhajolni, érezni illatát, puszilgatni,nyalogatni a fényesen feszülő makkot, szájba venni,szopni...
2023. jan. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!