Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha lenne rá lehetősége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha lenne rá lehetőségetek, akkor külső szemlélőként megnéznétek egy sissy traininget?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból?

2023. jan. 24. 15:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ugyebár ez egy pasi szexualitásának az elnőiesítését jelenti, szub elemekkel ötvözve.
2023. jan. 24. 16:07
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem, kit érdekel?
2023. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem jobban járnál ha valóban válaszokat akarsz, ha magyarul érthetően fogalmaznál.
2023. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A pasi megszereti a szexben a női szerepet, ilyenkor akár erényöv is kerülhet rá, női cuccok. A szexualitása biszexbe hajlik.
2023. jan. 24. 17:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, pont ezzel van a baj, kedves kérdező. Egy sissy a szexen kívül is legyen sissy. Közben meg állandóan az megy, hogy "jaj, meg ne alázzam mások előtt azzal, hogy női ruhában kell mutatkoznia". Egyrészt ennek nem megalázásnak kellene lennie, hanem bátran fel kellene vállalni, hogy te erre vágysz. Elmenni nyaralni egy tengerpartra bikiniben, a hétköznapokban is női ruhát, sminket, parókát viselni, stb. Egy nívós estén felvenni a nagyestélyit és a tűsarkút. Rendszeresen eljárni manikűrre, pedikűrre, gyantázásra, szemöldökszedésre, bőrkezelésekre stb.
2023. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem, de a munka ezt nem engedi meg az emberek 99,9%-nál.

Illetve enneknis vannak fokozatai, nem.minden pillanatban lennék sissy.

2023. jan. 24. 18:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszéltem a munkáról, csak a magánéletedről.
2023. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A hétköznapokban nálam a munkát jelenti.

Mindegy, transz nem vagyok, csak játékosan lennék sissy, ezek szerint mi nem egymást keressük.


Van olyan nő, aki szerint a sissy training úgy is izgalmas, ha az nem életvitelszerűen történik?

2023. jan. 24. 18:34
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem vagy transz, nem is állítottam ilyet. Travi vagy.
2023. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Bro' ezt már leírtam neked párszor a többi privicélpont vadász kérdésedhez, rossz a kérdésed. "Lányokat" nem érdekli, csak dominákat.
2023. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!