Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy coming outoljak? Eléggé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy coming outoljak? Eléggé parázok tőle.

Figyelt kérdés
Pár hónapja jöttem rá, amikor smároltunk a legjobb bartnőmmel. Ti hogy, és hány évesen jötettek rá? És hogy coming outoltatok?

2023. febr. 15. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinek akarod elmondani?
2023. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1/1 hááát először a barátaimnak szerintem. anyum kicsit homofób
2023. febr. 15. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
És miért? Miért gondolod, hogy nekünk feltétlenül tudnunk kell a szexuális életed részleteiről?
2023. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

A barátokat ke kell sz@rni! Nem érdekli őket a szexuális életed. Anyudnak meg elmondhatod, a gyereke vagy. Amúgy felnőtt emberként a te döntésed, hogyan élsz. Nem tartozik másra.


#1

2023. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha nekem bármelyik barátom elmesélné hogy rájött hogy meleg, az első kérdésem az lenne, hogy és ez ki a faxt érdekel. Hogy mi közöm hozzá. Tán engem akar megdugni? Mert ha igen, rábaxott. Ha nem, akkor meg mit bánom én? Felőlem akár a kecskét is, vagy az odvas fát, ha neki az jön be. Miért kéne hogy engem érdekeljen, mibe mártogatja a kukiját?
2023. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Háttér Segítő ***** válasza:
61%

Kedves Kérdező!


Ha úgy érzed, készen állsz arra, hogy megoszd ezt másokkal, akkor nincs mitől tartanod. Ha a lehetséges reakcióktól, előítéletektől félsz, attól, hogy barátaid elhagynának, diszkriminálnának, keresd a Háttér Társaság Információs és Lelkisegély Szolgálatát minden nap 18-23 óra között.


Elérhetőségeket és további információkat az alábbi oldalon találsz:

[link]


Keress minket bizalommal!

2023. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha párkapcsolatot nem akarsz lánnyal, akkor felesleges.
2023. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Mit kéne coming outolni egy smároláson?
2023. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mondtad, hogy mire jöttél rá a smár kapcsán...
2023. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én viszonylag későn, 16-17 éves koromban jöttem rá. A legközelebbi barátaimnak mondtam el, de nem rögtön, hanem mikor párkapcsolatom lett, mert nem akartam titkolózni előttük. Szüleimtől én is tartottam, hogy mit szólnak majd hozzá, de nekik is elmondtam és nem lett baj.

Ha úgy érzed, fontos, hogy a barátaid tudják, mondd el nekik.

19 f meleg

2023. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!